КЕРТІС ВОЛОЩУК
КЕРТІС ВОЛОЩУК
ІНЕС МОЛДАВСКІ
ІНЕС МОЛДАВСКІ
САСКІЯ ВОКЕР
САСКІЯ ВОКЕР
Яніс-Рамака Ґай
Яніс-Рамака Ґай
Емілія Мазік
Емілія Мазік
Андрій Алферов
Андрій Алферов
УЛЬРІКА БАНДЕЙРА
УЛЬРІКА БАНДЕЙРА
Доріс Бауер
Доріс Бауер
Дункан Коулз
Дункан Коулз
ФЛОРА АННА БУДА
ФЛОРА АННА БУДА
Джулія Фур Манн
Джулія Фур Манн
Луца Тот
Луца Тот
Олівер Хед’ї
Олівер Хед’ї
Росс Хоґґ
Росс Хоґґ
САНДРО ВИСОЦЬКІ
САНДРО ВИСОЦЬКІ
Кшиштоф Сенкевич
Кшиштоф Сенкевич
Микита Лиськов
Микита Лиськов
КЕРТІС ВОЛОЩУК
КЕРТІС ВОЛОЩУКНа посаді заступника програмного директора Міжнародного Кінофестивалю у Ванкувері (VIFF), Кертіс Волощук керує програмним відділом фестивалю і його діяльністю. Модеруючи програму канадського кіно на VIFF, він водночас координує нагородження у 9 номінаціях. Кертіс контролює процес складання фестивального розкладу, а також створення контенту щодо програм фестивалю для сайта та гіда VIFF.
ІНЕС МОЛДАВСКІ
ІНЕС МОЛДАВСКІ Народилася у 1987 році у Буенос-Айресі, Аргентина. З 1990 року проживає в Ізраїлі. Закінчила Школу кіно і телебачення імені Сема Шпігеля і Академію мистецтв і дизайну «Бецалель» в Єрусалимі, Ізраїль.Відеохудожниця та режисерка експериментального кіно. Багато працює над темами ґендерних ролей, сексуальності та національної ідентичності, і над взаємозв’язком цих трьох тем. Її попередній фільм “Холодні факти” було показано на кінофестивалях по всьому світі.
САСКІЯ ВОКЕР
САСКІЯ ВОКЕРСаскія народилася у Колоні у 1970 році. Вивчала історію мистецтв (французького та російського) у Парижі, Фрайбурзі, Москві та Берліні. Після цього вона отримала післядипломну освіту з режисури в Академії Медіа Мистецтв у Колоні. Режисерка і кураторка є соредакторкою журналу Revolver Film з 2008 року і членом відбіркової комісії секції Berlinale Shorts на Берлінському кінофестивалі з 2011 року. Заснувала свій власний продакшн - компанію Sprechfilm. З 2018 року працює у відбіркових комісіях Фестивалю документального та анімаційного кіно у Лейпцігу та швейцарського фестивалю Solothurn Filmdays.
Яніс-Рамака Ґай
Яніс-Рамака ҐайГоловний редактор Goree Island CinemaПісля навчання у Сорбоні на факультеті соціології у Парижі, де він вивчав філософію мистецтва, арт-менеджер франко-сенегальського походження Яніс Ґай став одним із співзасновників Goree Island Cinema. Як головний редактор та креативний директор цієї платформи він працює над різноманітними культурними проектами переважно у сфері кінематографу. Яніс Ґай також є директором створеного у 2015 році фестивалю Goree Cinema Festival.
Емілія Мазік
Емілія МазікЕмілія Мазік має диплом з культурного менеджменту та філософії Яґелонського Університету у Кракові. З 2014 року вона є проектною координаторкою в Ad Arte Foundation of Cultural Education у Познані, Польща. Вона працювала над багатьма мультидисциплінарними проектами, включно з освітніми заходами, програмуванням та дистрибуцією короткометражних фільмів. У 2019 році вона стала директоркою фестивалю Short Waves, 12-та редакція якого відбудеться у Познані у березні 2020 року.
Андрій Алферов
Андрій АлферовКінознавець, кінокритик, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). Кіноакадемік Національної Кіноакадемії України; телеведучий, має великий досвід роботи в різними медіа. Серед іншого був головою кіноредакціі 1+1 Media, автором і ведучим програми “Підпільна імперія” на 1+1, проекту “3stv/Movies” і кінооглядачем Шоу Савіка Шустера на каналі 3s.tv; автор і ведучій проекту “Кіно з Алферовим” на Радіо Вєсті. Кінооглядач Officiel Hommes.Куратор. Разом із Павлом Гудімовим і Film UA (і особисто Сергія Созановського) є співтворцем великого мультимедійного виставкового проекту “Тіні забутих предків” (до 50-го ювілею шедевру Сергія Параджанова). Продюсер. Працював разом із режисером Кирилом Сєрєбренніковим.Автор і ведучий блогу “Кіно з Алферовим”
УЛЬРІКА БАНДЕЙРА
УЛЬРІКА БАНДЕЙРАУльріка Бандейра - режисерка та продюсерка, що спеціалізується на кінофестивалях та крос-жанрових подіях. Разом з Джулією Гамперт та Олівією Кастебрінг вона створила фільм “Juck”. Ульріка Бандейра є однією із засновниць і арт-директорок колективу сценічного мистецтва Projektor, який створив інтерактивну концепцію “сінемаоке”. Вона також працює у регіональному кінофонді Film Capital Stockholm над проектом про зображення, що рухаються в урбаністичних просторах.
Доріс Бауер
Доріс БауерДоріс Бауер, менеджерка культурних заходів та кураторка, що працює у Відні, Австрія. З 2018 року вона працює головною виконавчою директоркою фестивалю Vienna Shorts, що є єдиним у Австрії кваліфікуючим для подачі фільму на премію Оскар фестивалем. Також, вона є головою міжнародного конкурсу Художніх та Документальних фільмів з 2012 року. Вона вивчала політологію у Віденcькому Університеті. Також, Доріс була співзасновницею та директоркою незалежного салону відеопрокату Filmgalerie 8½ та фестивалю короткого метру Espressofilm у Відні до 2014. Вона була співзасновницею Film Festival Forum у 2012, форуму, що об'єднує 22 фестивалі кінематографу у Австрії, та працювала представницею Форуму до початку 2018. Доріс працює кураторкою виставок, остання з яких відбувалася у Музейному кварталі в Відні, виставка короткометражних фільмів присвячених до минулорічного ювілею утворення Австрійської Республіки та стосувалася теми “формування демократії”.
Дункан Коулз
Дункан КоулзДункан Коулз - документаліст, переможець Шотландської премії BAFTA, чиї короткометражні фільми ‘The Lady with the Lamp’, ‘Radio Silence’, ‘Directed by Tweedie’, ‘Isabella’, ‘Alexithymia’, ’Taking Stock’ та ‘Just Agree Then’ були відібрані різноманітними фестивалями у межах національного на міжнародного конкурсу. Ці фільми були переможцями таких фестивалів як Фестиваль Короткометражних Фільмів у Глазго, фестиваль документалістики Open City, фестиваль BFI Future, Гамбурзький Фестиваль Короткометражних Фільмів, Київський Фестиваль Короткометражних Фільмів, Щецинський Європейський Кінофестиваль, та багато інших. Більш того, у нього була можливість презентувати свої стрічки онлайн на таких платформах, як Short of the Week, Vimeo Staff Picks, BFI Player, It’s Nice That, та тому подібних.Дункан з відзнакою закінчив Единбурзький Коледж Мистецтв у 2013 за напрямком документалістики перед тим як почати співпрацю зі славнозвісним Шотландським Інститутом протягом трьох років та долучитись до команди відділу повнометражної документалістики Единбурзького Міжнародного Кінофестивалю протягом п'яти років.У 2017 Дункан заснував власну кінокомпанію Relative Films Ltd і наразі працює над його першим повнометражним фільмом Silent Man, який він презентував в Академії Амстердамського Інтернаціонального Фестиваля Документалістики перед тим як отримати фінансувати від Creative Scotland & Whickers World Foundatio. Більш того, Дункан співпрацював з Channel 4, STV, BBC Scotland, BBC Radio 4, TED, Adobe та іншими компаніями. Також, він був організатором багатьох лекцій для широкої аудиторії слухачів про документалістику при Единбурзькому Університеті, Британському Інституті Кіномистецтв, Единбурзькому Міжнародному Кінофестивалі, кінофестивалі Flatpack, кінофестивалі Vienna Shorts, Шотландській Академії Screen, Благодійному Фонді Психічного Здоров'я.Фільмографія:Just Agree Then (2018) (короткометражний фільм)Taking Stock (2017) (короткометражний документальний фільм)Alexithymia (2017) (короткометражний документальний фільм)Isabella (2015) (короткометражний документальний фільм)Directed by Tweedie (2014) (короткометражний документальний фільм)Radio Silence (2013) (короткометражний документальний фільм)Soft Toffee (2013) (короткометражний документальний фільм)The Lady with the Lamp (2012) (короткометражний документальний фільм)
ФЛОРА АННА БУДА
ФЛОРА АННА БУДАФлора Анна Буда (народилась у Будапешті, 04.03.1991) режисерка анімації, випускниця Університету мистецтва та дизайну Мохой-Надя, місто Будапешт. Її головна мета – це пошук нових способів створення всесвітів та розповіді сюжетів. Вона вельми цікавиться темою сновидінь та науки і ніколи не відмовляє собі в можливості переплести сюжет з якоюсь особистою темою. Вона бажає знайти нову перспективу для створення творчого проекту через призму свіжого погляду, що відрізнявся би від її звичайних інтересів.Фільмографія:The Day When Mother Nature Hit Me (2015) 3’ENTROPIA (2019) 10'30"
Джулія Фур Манн
Джулія Фур МаннДжулія Фур Манн, народилася у 1987, в Німеччині, зараз проживає у Мюнхені. Вона кінорежисерка, кураторка, активістка квір-фемінізму. Після завершення навчання філософії, літератури, та соціології, вона почала вивчати кінорежисуру у Мюнхенському Університеті Телебачення та Кіномистецтв з 2013.Вона виступає за гендерну рівність в кіноіндустрії у складі організації Pro Quote Film. Також вона призначена куратором феміністичного кінофестивалю BIMOVIE та працює у відео-виданні SÜDDEUTSCHE ZEITUNG.Зараз вона розробляє свою випускну роботу - утопічний фільм-есе, що розгортається навколо теми знищення гендерних стереотипів у спортивних змаганнях. У найближчому майбутньому вона планує заснувати мережу, яка буде інклюзивною для інших режисерок квір-феміністок, що має взагалом змінити кіноіндустрію.Праці (вибране): "The Show Show" (2016, фестиваль Kino der Kunst), „Pro Quote Film“ – Соціальна світлина Берлінського Кінофестифалю (2016), "A Mother’s Love" (2014, Единбурзький Міжнародний Кінофестиваль).
Луца Тот
Луца ТотЛуца Тот - угорська анімаційна режисерка, народилася у 1989. Вона навчалась в Університеті мистецтва та дизайну Мохой-Надя у Будапешті, де отримала диплом бакалавра. Вона продовжила навчання у Королівському Коледжі Мистецтв, де здобула ступінь магістра. Її випускна робота, фільм ‘The Age of Curious’, отримав особливу відзнаку від журі у рамках Анесійського Міжнародного Анімаційного Кінофестивалю. Після роботи та навчання у Британії, Луца повернулася до Будапешту, де створила свій перший незалежний короткометражний фільм “Superbia”, який дебютував на Тижні Критики у Каннах у 2016. Її останній короткометражний анімаційний фільм “Mr. Mare” вперше був показаний на Берлінському Міжнародному Кінофестивалі у конкурсній програмі Berlinale Shorts у 2019.
Олівер Хед’ї
Олівер Хед’ї Олівер Хед’ї (народився 15.11.1989, Сегед), незалежний анімаційний режисер, що живе та працює у Будапешті, Угорщина. Він навчався в Університеті мистецтва та дизайну Мохой-Надя на факультеті анімації, де здобув ступінь бакалавра у період з 2011 по 2014, та магістра з 2014 по 2017. Він закінчив навчання у травні 2017.
Росс Хоґґ
Росс Хоґґ Росс Хоґґ - режисер анімації, лауреат багатьох нагород, що працює в Единбурзі та зосереджується на створенні гнучкої, створеної власноруч анімації за допомогою різних матеріалів, відзначаючи динамізм та фізичність цього мистецтва.Він був нагороджений премією BAFTA у Шотландії після презентації фільмів на престижних міжнародних фестивалях. Його праці відзначили п'ятьма номінаціями та нагородами BAFTA у Шотландії у категорії Нові Таланти Анімації в 2014, BAFTA у Шотландії у категорії Короткий Метр в 2016, та нагородою у категорії Анімація в 2017.Росс працює як фрилансер над багатьма анімаційними проектами та іноді викладає у Школі Мистецтв у Глазго програми для студентів та магістрів.Фільмографія4:3, 2019.Just Agree Then, 2018 (співрежисер).Life Cycles, 2016.Isabella, 2015 (співрежисер).Scribbledub, 2014.Spectators, 2013.The Man Who Mistook His Wife For A Hat, 2013.
САНДРО ВИСОЦЬКІ
САНДРО ВИСОЦЬКІПривіт, я кінооператор і режисер родом з Грузії, Тбілісі. Більшу частину своєї юності я жив у Сполучених Штатах, де вивчав біологію. Але, під час першого курсу навчання в університеті, я зрозумів що мені буде краще, якщо я буду займатись своїм справжнім захопленням, а саме: кіномистецтвом. Тому я переїхав. Я отримав ступінь магістра мистецтв в Polish National Film School у Лодзі у 2017, після шести років навчання. Я живу та працюю у Польщі, Грузії, та інших країнах.
Кшиштоф Сенкевич
Кшиштоф СенкевичКшиштоф Сенкевич,  активний поборювач польської культури. Він працює організатором і координатором Film Podlasie in Attack! Reloaded, проекту, який спрямований на підтримку фільмів та кінематографістів Підляського регіону у Польщі. Він співпрацює з Білостоцьким культурним центром, де він очолює та організовує такі фестивалі, як  ZUBROFFKA International Short Film Festival та Underground/Independent. Він є співорганізатором та викладачем декількох семінарів на тему кіномистецтва, програм обміну молоді з Україною, Чехією, Грузією та Польщею, і також сотень кінопоказів у Європі. Більш того, як незалежний кінематографіст він є співавтором короткого метру (останній: Krańce świata - człowiek ryba/The ends of the world - fishman) та документального кіно (останній: Tandemem przez pogranicze/Tandem in borderland). Свій вільний час він присвячує діяльності у спільноті Podlasie Makes Me Happy, яка підтримує творчих діячів та фільми Підляського/Польського, Східно Польського та Європейського виробництва. Великий шанувальник прикордоння та віддалених куточків світу, за те що вони мають безліч можливостей.
Микита Лиськов
Микита ЛиськовМикита Лиськов народився 1983 року у Дніпрі, з 1997 - 2002 вивчав живопис у художньому коледжі. У 2012 закінчив Київський Національний Університеті ім Карпенка-Карого.Живе і створює анімацію у Дніпрі.
info
prev / next