Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів або просто KISFF — це найбільша присвячена короткому метру регулярна подія в Україні.

Протягом 5 днів Kyiv International Short Film Festival, або просто #KISFF, представить актуальний короткий метр та класичні стрічки, познайомить вас з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії. Впевнені, що серед більш, як 300 стрічок, у п'ятьох десятках блоків, ви знайдете те, що припаде до душі.

Серед фокусів KISFF 2017 — пошуки «нового» кіно та нового у кіно, роздуми про мистецьку цінність, українське кіно сьогодення та минулого, шоукейси західних кіношкіл та вибраних фестивалів короткого метру


Цього року, окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, на вас чекатимуть десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл, відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальна дитяча програма від VIS Vienna Shorts, світова кіноспадщина, Sound&Vision, експериментальне та радикальне кіно і багато-багато іншого. Круті враження та кінематографічні відкриття гарантуємо!


Нашим новим фестивальним центром буде Кінотеатр "Україна", в Маріїнці пройдуть Open Air покази, центром авангарду стане кінотеатр ЛІРА. Окрім цього, індустрійні та освітні події в Kyiv Academy of Media Arts (круглі столи, панельні дискусії) та, звичайно, вечірки.