Kyiv International Short Film Festival нагадує про прийом заявок від українських кінематографістів. Роботи можна надсилати до 7 березня 2015 року включно на сайті кінофестивалю www.kisff.org

«В умовах, коли країна через об’єктивні та суб’єктивні фактори не вважає пріоритетним напрямком підтримку кіно, ми повинні робити це самотужки, об'єднуючи сили для створення, демонстрації та розповсюдження українського кіно як всередині країни, так і на міжнародній арені. KISFF покликаний сприяти цим процесам та є платформою для спілкування та розвитку короткого метру. Тому ми з нетерпінням чекаємо на ваші стрічки усіх жанрів і типів, не розділяючи їх на студентські, професійні чи аматорські роботи. Запрошуємо до участі створені за 2014-2015 роки українські та зняті у міжнародній ко-продукції фільми. Детальні правила прийому фільмів можна знайти на нашому інтернет-сайті», - зазначає координатор фестивалю, Кирило Марікуца.

 Цього року KISFF проходитиме з 22 по 26 квітня. Фестивальним центром залишається кінотеатр «Кінопанорама». На відвідувачів чекає низка приємних нововведень та прем’єрних подій. Нові напрямки, нові фільми та нові партнери – ми зробимо усе можливе, щоб фільми нашого фестивалю залишились з вами після того, як ви вийдете із кінозалу.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах www.facebook.com/KyivISFF та www.vk.com/kisff або на сайті фестивалю www.kisff.org.

Comment