У рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2016 кінокомпанія“435 FILMS” другий рік поспіль організовує освітньо-консультативну програму для режисерів. Проект був започаткований минулого року та отримав назву «Short doctoring».

«У всьому світі популярним є формат “script doctoring”, тобто «лікування сценаріїв». У нашому проекті ми вирішили розширити цю ідею до “лікування” всього проекту, адже   через недосконалість освіти, прогалини в досвіді та знаннях часто з’являються труднощі на  багатьох етапах створення фільму,» — розповідає директор фестивалю Кирило Марікуца. Основна мета ініціативи — допомога молодим режисерам та продюсерам у створенні короткометражних фільмів у сучасних українських реаліях.

До участі запрошуємо режисерів, які мають ідею та синопсис майбутнього короткометражного фільму. Прийом заявок триватиме до 17 квітня. Серед запропонованих проектів буде обрано десять найбільш перспективних. Участь у проекті — безкоштовна. Під час сесії «Short doctoring» у Києві обрані учасники отримають індивідуальні рекомендаційні сесії з провідними фахівцями кіногалузі.

22 квітня відбудеться фінальна консультаційна сесія. Консультації покликані допомогти учасникам у написанні сценаріїв, формуванні бюджету, пошуку інвесторів, зйомках та подальшому просуванні готових стрічок на українському і світовому ринках.

Консультувати їх будуть голова Держкіно Пилип Іллєнко, відомий міжнародний продюсер Ганна Качко, продюсер Одеського кінофестивалю Юлія Сінкевич, продюсер, засновник “Victoria Film Studios” Артем Приходько, директор та засновник кінокомпанії “Pronto Film” Максим Осадчий.

«На українському кіноринку не бракує ідей, але повсякчас талановита молодь стикається з перешкодами у їх реалізації. Для нашої держави кіно сьогодні далеко не в пріоритеті, і очікувати на зміни найближчим часом не варто. Ми прагнемо показати молоді інші шляхи пошуку партнерів і фінансування, розказати, як мінімізувати витрати у кіновиробництві,» — Анна Паленчук, продюсер компанії “435 FILMS”.

Умови участі за посиланням: www.kisff.org/short-doctoring/

Comment