5th Kyiv International Short Film Festival / #KISFF2016 вже впяте пройде в Києві, та, як і у кожного фестивалю, у нього буде церемонія відкриття! Цього року її можна описати коротким словосполученням “Sound & Vision”. Що це? 

Українські музичні гурти спеціально створили супровід до відомих короткометражних стрічок останніх років та виконають його наживо одночасно з демонстрацією самих фільмів.

Серед музикантів, які беруть участь у події: Blooms CordadaTik TumandarinaduckNikolay Makeyev.

Музика для мене завжди була і є не лише тим, що я чую, але й тим, що бачу кожен день, тим, що оточує мене у повсякденні. Кожен день — це новий відеоряд, анімація, кліп, короткометражний фільм і до цього фільму є саундтрек. Участь в ‘Sound & Vision’ для мене — це можливість озвучити один з таких днів! — ділиться один з учасників проекту, Микола Макєєв. 

Програма фільмів та детальний описwww.kisff.org/sound-vision

Потрапити на захід можна буде за персональними запрошеннями, абонементами фестивалю, чи квитками (обмежена кількість яких буде в продажі за ціною 50 грн.)

Велика зала Будинку Кіно, 20 квітня, 20:00

Крім цього, не забувайте і про сам фестиваль! 250 короткометражних фільмів з 70 країн світу, покази просто неба, вже традиційна кіношкола Short FIlm School, події для представників кіноіндустрії та прекрасний весняний настрій — все це у програмі цьогорічного ювілейного #KISFF2016!

Детальна програма фестивалю на сайті: www.kisff.org

 

Comment