Резервуйте дати: 19-23 квітня відбудеться одна з найбільших і найважливіших подій короткого метру України!

Протягом 5 днів Kyiv International Short Film Festival, або просто #KISFF, представить актуальний короткий метр та класичні стрічки, познайомить вас з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії. Впевнені, що серед більш, як 250 стрічок, ви знайдете те, що припаде до душі. 

Цього року, окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, на вас чекатимуть десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл, відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальна дитяча програма від VIS Vienna Shorts, світова кіноспадщина, Sound&Vision, експериментальне та радикальне кіно і багато-багато іншого. Круті враження та кінематографічні відкриття гарантуємо!

Нашим новим фестивальним центром буде Кинотеатр "Украина", в Маріїнці пройдуть Open Air покази, центром авангарду стане кінотеатр ЛІРА. Окрім цього, індустрійні та освітні події в Kyiv Academy of Media Arts (круглі столи, панельні дискусії) та, звичайно, вечірки.

Продаж абонементів розпочнеться вже зовсім скоро. Ціна абонементів та квитків залишиться дуже дружньою до глядачів. Підписуйтеся на наші оновлення, аби нічого не пропустити.

Web-site: www.kisff.org
FB: fb.com/KyivISFF
Instagram: instagram.com/kisff_ua

Теплі обійми!
Ваш #KISFF.

Comment