Ми тішимо себе думкою, що не тільки показуємо тонни короткого метру, але й прямо та опосередковано впливаємо на індустрію короткометражного кіно та кіно загалом в Україні.

Тому цього року на KISFF ми впровадили акредитацію для представників індустрії кіно, які працюють з коротким метром, щоб вони мали можливість максимально використовувати фестиваль задля свого професійного зростання.

Фестиваль відвідають іноземні режисери, продюсери, кіножурналісти, представники кіношкіл і фестивалів, інші діячі кіноіндустрії. Список гостей можна переглянути тут.

Окрім можливості безкоштовно отримати квитки на будь-які покази за акредитацією, представники індустрії зможуть долучатися до нетворкінг та індустрійних подій фестивалю (список з'явиться скоро) і будуть у курсі всіх новин фестивалю.

Акредитація не гарантує наявності вільних місць на кожен з 50-ти сеансів. Протягом кінофестивалю власник абонемента має право отримати квиток на будь-який сеанс у фестивальних касах. На підставі акредитації квиток видається безкоштовно.

У зв'язку з обмеженою кількістю місць в отриманні акредитації може бути відмовлено. Про надання чи відмову в акредитації заявнику повідомлять електронною поштою, зазначеною у формі, до 15-го квітня включно.

Comment