Ми вже зібрали майже всю інформацію про активності в рамках Short Film School 2017! У нас купа прекрасних новин, адже на KISFF2017 рекордна кількість кінопрофесіоналів короткого метру: представники фестивалів, кіношкіл, журналісти, режисери, продюсери. Всі вони будуть не тільки насолоджуватися весняним Києвом, але і готові поділитися своїм знанням та досвідом в рамках нашого фестивалю. 

На скількох фестивалях закордоном ти був минулого року? У скількох телент-кемпусах? На які пітчинги потрапив? Чи розумієш чим відрізняється розсилка фільму від фестивальної дистрибуції?
— не можеш з впевненістю впідповісти на ці питання? Тобі до нас!

Без спілкування, обміну досвідом та ідеями не можливий розвиток сучасного кіно. Ми привезли вам трохи всього цього і вмістили в голови наших гостей. Все, що потрібно тобі — це зареєструватися і прийти! 

Окрім вже звичних форм майстер-класів та лекцій ми будемо пробувати формат професійних дискусій, або як їх ще називають — панельних.

На тебе чекає:

-панельна дискусія про кіноосвіту, її стан та доцільність у сучасному світі за участі представників вишів з Ізраїлю, Німеччини, Чехії, Угорщини та України.

-відверта розмова про те “кому потрібен твій фільм” і що діється у фестивальному світі з представниками фестивалів з Канади, Фінляндії, Австрії та Польщі. З нами навіть буде директор одного з найстаріших фестивалів короткометражних фільмів з Тампере, Фінляндія.

- пошуки відповідей на питання успіху угорської анімації 

та багато іншого. 

Деталі, розклад, реєстрація і т.д. тут: www.kisff.org/pro


SHORT DOCTORING – професійно-освітня програма, спрямована на створення цілісного проекту короткометражного фільму в реаліях сучасного кіновиробництва в Україні. Мета програми – допомогти українським режисерам якнайкраще реалізувати свої ідеї та проекти, що перебувають на стадії розробки, шляхом консультацій від провідних експертів галузі. Консультації надаватимуть за кількома напрямками: написання сценарію, моделі продюсування, пошук фінансування закордоном та в Україні, виробництво, дистрибуція.

Програма ініційована компанією «435 FILMS» (продюсерка Анна Паленчук) та KISFF у 2015 році в рамках секції «KISFF PRO». За ці роки учасниками програми стали близько 20 стрічок, а експертами виступили ключові гравці ринку кіно та представники державних інституцій: Пилип Іллєнко, Олег Кохан, Світлана Зінов’єва, Віктор Приходько, Олена Фетісова, Денис Іванов, Артем Приходько, Ганна Качко, Юлія Синькевич, Максим Асадчий.

Дедлайн: 12 квітня
Умови участі та регламент тут: www.kisff.org/shortdoctoring

Comment