20 квітня

16:00

КІНОПАНОРАМА

Блок для найбільш пристрасних сінефілів і для тих, хто тільки знайомиться з кіно і, можливо, в силу своєї юності навіть не підозрює, якої надзвичайної чарівної краси можуть бути зображення, закарбовані камерами на Super 8 і 16-міліметрові плівки. Насолоду для очей приносять наповнені поезією, нестримні у своїй волелюбності, заряджені магією фільми, які нагадають, наскільки пронизаним любов'ю до кожного целулоїдного кадру було кіно в доцифрову епоху.


Ecce_Homo.jpg

Ecce Homo
Дімітар Кутманов
Великобританія, Румунія / 2015, 30 хв

У далекій, забутій богом місцині, молода дівчина та її хвора мати живуть в самотності та злиденності. Разом вони несуть важкий хрест буття. У момент кризи реальність переплітається з тією частиною душі, де надія і відчай борються за панування. Ми спостерігаємо падіння в прірву, містичне таїнство і зрештою - смерть ... або, можливо, диво.

IronCondor.jpg

Залізний Кондор
Мередіт Лакі
США / 2015, 10 хв

"Залізний Кондор" є відображенням чиказьких ф'ючерсної біржі та біржі опціонів на основі від зерна до даних. Назва фільму запозичена зі стратегії торгівлі опціонами, графік прибутку та витрат якої нагадує велику пташку. Статичні об'єкти на противагу віртуальній атмосфері, яка відображає фізичне старіння.


Моту-Маєва
Морін Фазендейро
Франція / 2014, 42 хв

Портрет шукачки пригод ХХ ст. на ім'я Соня, що живе на острові, який вона сама побудувала і назвала "Моту-Маєва".

Behemoth - or the Name of God.jpg

Бегемот - або Ім'я Боже
Лемонхаг Джеремія Мозезе
Лесото / 2015, 13 хв

Мандрівний проповідник проголошує людям, що їхній бог лежить у труні, яку він за собою волочить.


 

Нове життя
Кіро Руссо
Болівія / 2015, 16 хв

Таємниці, тривоги і мрії про нове життя.