Комедійний блок - це вже ціла традиція на #KISFF. Не змінюємо ми і місце показу - Маріїнський парк. Буде смішно, і це головне. Цьогорічні стрічки мають брутально-сатиричний присмак і висміюють не тільки героїв фільму, але і нас самих та суспільство, в якому ми живемо, причому роблять це прямо в обличчя, не ховаючись за масками лицемірства і блазнювання. Багато з них були показані на “Санденсі”, “SXSW” чи в Клермон-Феррані, на якому, до речі, фільм «Пані Блек» cтав володарем глядацьких симпатій! Майже всі фільми англомовні, адже створені в США, Новій Зеландії та Великобританії.


Crack.jpg

Крек
Піт Кінг
Великобританія / 2015, 12 хв

Це фільм про похмуру реальність нової манії, яка панує на вулицях Лондона. Бійки у підземних переходах, вуличні угоди та війни за простір стають все більш небезпечними і манія на каштанові бої скоро вийде з-під контролю.

Seth.jpg

Сет
Зак Лазрі
США / 2015, 14 хв

У житті кожного хлопця настає момент, коли він має або вийти переможцем з ситуації, або визнати свою поразку. Вразити батька є для Сета єдиною метою, найбільшим випробуванням, його особистою вершиною. Це має трапитись сьогодні.


El Hueco.jpg

Яма
Герман Техада
Перу / 2015, 14 хв

Роберт заощадив достатньо грошей для могили поруч з його покійною коханою. Але коли він намагається купити її, він дізнається, що місце продали комусь іншому. Ревнощі Роберта доведуть до крайнощів його намагання провести вічність з Єнні.

Madam Black.jpg

Пані Блек
Айвен Бардж
Нова Зеландія / 2015, 11 хв

Коли еротичний фотограф переїжджає домашню тваринку дівчинки, йому доводиться вигадати цілу історію про її зникнення.


Escargore.png

Escargore
Олівер Гілберт
Нова Зеландія / 2015, 5 хв

Комедійний фільм жахів про слимаків. У Клода та його друзів виникають великі неприємності після того, як вони обрали неправильний салат.

Greener Grass.jpg

Там трава зеленіша
Пол Бріганті
США / 2015, 15 хв

Це сюрреалістична комедія характерів про життя Джіл та Ліси - двох матусь з охайними зачісками, ідеальними дітьми і чоловіками і, найважливіше, з бездоганними зубами.