22 квітня

20:00

КІНОПАНОРАМА

Розчарування і злість на сьогоднішнє боягузливе, неоригінальне, здрібніле і пласке кіно, яке раптом стало місцем самоствердження кожного амбітного пройдисвіта з доступною технікою, змусили нас до чітких і строгих критеріїв відсіювання бездарних профанацій марнославних псевдомитців, які насправді не мають що сказати і не вміють це робити чесно і по-справжньому, не хочуть до кінця віддавати всіх себе, цілковито присвячуючи життя відповідальному вибору займатись кіномистецтвом.

Чиста поезія чи снобістський довгий план без сенсу, банальний анекдот чи тонкий сарказм, гуманістичний меседж чи спекуляція на гарячій темі, субтельні нюанси чи поверхневі розваги? В конкурсі KISFF 2016 - 15 взірців нового і правдивого кіно, експериментального, бунтарського, особистого і вільного, сміливого і живого, яке відкрите до діалогу з вимогливими глядачами, здатними оцінити і гумор, і відверті емоції, і мистецьку безкомпромісність.


Захід
Ана Ваз
Бразилія, Франція / 2015, 15 хв

Це фільм-поема про екологію знаків, який розповідає про те, як повторюється історія колонізаторства. Підлеглі стають правителями, антикварні речі перетворюються на серії однакових наборів посуду, екзотичні птахи - на готівку класу "люкс", географічні дослідження - на екстрeмальний туризм, а пам'ятники - на геодані. Сферична подорож на схід і на захід досліджує цикли експансії у боротьбі за власне місце.

Фройд та друзі
Габріель Абрантес
Португалія, Швейцарія / 2015, 23 хв

За допомогою найосвіченіших нейробіологів Хернер Верцог здійснює подорож у мозок митців та режисерів з усього світу і документує їхні мрії. У Лісабоні його жертвою стане молодий режисер Габріель Абрантес.


Frankenstein's Bride.png

Наречена Франкенштейна
Франціско Лезама, Агостіна Гальвез
Аргентина / 2015, 13 хв

Івана проводить літо у Буенос-Айресі і працює у брокерській агенції. Вона зустрічає гостей, перекладає з іспанської на англійську і міняє долари на песо. Однак не все так просто, і вона створює довкола себе світ, у якому переплітаються реальність та вигадка, кохання та бізнес.

Réplique - photo 1.jpg

Партнер
Антуан Жоржіні
Франція / 2015, 19 хв

Сьогодні у Тоні прослуховування у театральній школі. Але його найкращий друг і театральний напарник Стівен не прийшов. Після невдалих спроб знайти іншого партнера Тоні здається і вирішує більше ніколи не говорити зі зрадником.


Damaged Goods.jpg

Пошкоджені товари
Нермін Хамзагіч
Боснія і Герцеговина / 2015, 20 хв

Тарік живе один і працює на складі у супермаркеті. Йому самотньо і він вбиває час у компанії двох колег. Тим часом у маленькому магазині неподалік з'являється нова робітниця. Тарік у захваті від дівчини і починає потай малювати її на вікні у темряві. Він ховається від пильних поглядів суспільства, яке сприймає будь-які емоції як прояв слабкості.