23 квітня

20:00

КІНОПАНОРАМА

Розчарування і злість на сьогоднішнє боягузливе, неоригінальне, здрібніле і пласке кіно, яке раптом стало місцем самоствердження кожного амбітного пройдисвіта з доступною технікою, змусили нас до чітких і строгих критеріїв відсіювання бездарних профанацій марнославних псевдомитців, які насправді не мають що сказати і не вміють це робити чесно і по-справжньому, не хочуть до кінця віддавати всіх себе, цілковито присвячуючи життя відповідальному вибору займатись кіномистецтвом.

Чиста поезія чи снобістський довгий план без сенсу, банальний анекдот чи тонкий сарказм, гуманістичний меседж чи спекуляція на гарячій темі, субтельні нюанси чи поверхневі розваги? В конкурсі KISFF 2016 - 15 взірців нового і правдивого кіно, експериментального, бунтарського, особистого і вільного, сміливого і живого, яке відкрите до діалогу з вимогливими глядачами, здатними оцінити і гумор, і відверті емоції, і мистецьку безкомпромісність.


Le Park.jpeg

Парк
Ранда Маруфі
Франція / 2015, 14 хв

Портрет молоді у покинутому парку розваг Касабланки. Це яскраві і сповнені змісту зображення, створені під впливом соціальних медіа. "Я тут, я існую."

Statement Too.png

"Statement Too"
Йорн Юткілен
Норвегія / 2016, 36 хв

Його мало хто знає і любить: фільм про культового норвезького музиканта на ім'я Арвід Слетта.


A019_C005_1216V0

Оціни мене
Фізал Буліфа
Великобританія / 2015, 17 хв

Портрет "Коко" - дівчини-підлітка, яка надає ескорт-послуги.

Morrer No Mar.jpeg

Померти на морі
Сержіо Гальво Рошо
Португалія / 2015, 17 хв

Брати ділять цигарку на двох. Надворі літо і вони заплющують очі. Вони бачаться востаннє. Чоловік і жінкa розмовляють про кохання. Про невзаємне кохання. Чоловік, якого кохали, помер. Морська течія відносить їхні тіла. Місцe, з якого вони прийшли, більше не існує.


Theme Park.jpeg

Тематичний парк
Рісто-Пекка Блом
Фінляндія / 2015, 5 хв

Ви дізнаєтесь, що таке власність. Ви нікому не винні. У вас усе буде. Це iсторія про повітряну кульку у торговому центрі.