Ні, це не хоррори. Dark Side - це блок фільмів про ту темну, чи просто ретельно приховану сутність людини, в якій прийнято не зізнаватись, бо можна налякати інших і самих себе.

...that moment of being face to face with another person. It’s strange that we find it so frightening. I mean, first of all, there are some pretty good reasons for being frightened. The human being is a complex and dangerous creature. I mean, really, if you start living each moment? Christ, that’s quite a challenge. If you really reach out and you’re really in touch with the other person...
— Andre Gregory (My dinner with Andre)

THEGUESTS.jpg

Гості
Шейн Даніельсен
Австралія / 2015, 11 хв

Дія відбувається у Східній Європі наприкінці 60-х років. Ана та її чоловік Філіп нещодавно переїхали до нового міста, де вона сидить вдома з їхнім 6-місячним немовлям. Однієї ночі вона чує дзвінок у двері, і майже відразу починається кошмар.

Reveiller Les Morts.jpeg

Розбудити мертвих
Морган Сімон
Франція / 2015, 11 хв

Двоє братів вирішують оживити те, що і досі їх об'єднує. Востаннє.


NEITHER_GOD_NOR_SANTA_MARIA.jpg

Ані Бог, ані Свята Марія
Самюель М.Делгадо, Хелена Гірон
Іспанія / 2015, 12 хв

Відколи щезли літаки, люди пересувались за допомогою молитов. Вони подорожували з однієї території на іншу і повертались вдосвіта. На старих записах голоси пасторів говорять про містичне існування відьом і їхні подорожі. У повсякденному житті магія слів жінки починає матеріалізуватися із заходом сонця. Ніч – це саме той час, коли можливо подорожувати.

Надто крутий для школи
Кевін Філліпс
США / 2015, 11 хв

Апатичний підліток, який тільки й думає, що про секс, вирішує кинути школу. Його рішення виливається у справжній кошмар, руйнуючи його імідж та відкриваючи його справжню сутність.


Тиждень на пляжі
Девід Ребой
США / 2014, 18 хв

П'ятеро друзів знімають будиночок, у якому минулого року їх було п'ятнадцятеро. В останній день відпочинку 20-річна Наталі прокидається і розуміє, що її найкраща подруга Лора зникла. Наталі починає хвилюватися за неї і вирушає на пошуки подруги. Але коли день добігає кінця, починають з'являтися загадкові знаки, і вона раптом починає боятись повернення Лори.

quintal.jpg

Задній двір
Андре Новайс Олівейра
Португалія / 2015, 20 хв

Ще один день із життя літньої подружньої пари у передмісті.