24 квітня

18:00

КІНОПАНОРАМА

KISFF говорить вам про це прямим текстом - так насправді нікому ви не потрібні в цілому світі, крім ваших рідних. Хороша новина та, що ваші рідні теж нікому не потрібні, крім вас. Фільми програми 'Фемілі Метрс' говорять те саме, тільки не так буквально, і, найголовніше, не банально.


O_som_da_casa.jpg

Звуки дому
Максім Катарі
Швейцарія / 2015, 14 хв

Перед своїм від'їздом до Європи молода студентка з Бразилії проводить останні хвилини вдома з мамою. Атмосферні кадри, в яких обійми та розмова виражають взаємну любов матері й доньки.

Son in the Barbershop.jpeg

Син у перукарні
Нейтан Дуглас
Канада / 2015, 7 хв

Підліток підслуховує телефонну розмову батька і сина й заглиблюється в їхню історію. З розвитком цієї дивної "розмови" дві поранені долі переплітаються, утворюючи згусток болі, жалю та синівської любові.


Zeus.jpg

Зевс
Павел Веснаков
Болгарія / 2015, 30 хв

Зевс повинен влаштувати похорони свого батька. Він звертається до зведеного брата Василя, який відвернувся від родини кілька років тому. Зевсу дуже потрібні гроші але Василь не має наміру йому допомагати...

Winterheart.jpg

Холодне серце
Юссі Хілтунен
Фінляндія / 2015, 18 хв

Це історія про чоловіка на ім'я Ейкка - 50-річного водія таксі, який зрадив свою родину і фактично втратив контакт зі своєю донькою-підлітком Лорою. Однієї ночі Ейкка зустрічає дівчину одного віку з його донькою, яка стверджує, що її зґвалтували. Він підвозить її додому, але ніяк не може забути цю трагічну і сумну дівчину.


The Broken Past.jpeg

Зруйноване минуле
Мартін Моргенфельд, Себастьян Ш'яєр
Аргентина / 2015, 16 min

Не маючи чітких намірів, юнак несподівано знов постає перед матір'ю своєї новонародженої доньки у лікарні після того, як вона не бачила його кілька місяців.

Semele.jpeg

Семелі
Мірсіні Арістіду
Кіпр / 2015, 13 хв

Семелі готова на все, щоб провести час зі своїм батьком, який був довго відсутній. Шкільна оцінка стає простим приводом, щоб прийти до нього на роботу, де її присутність викриває їхні непевні відносини.