21 квітня

18:00

КІНОПАНОРАМА

Гран-прі Клермон-Феррану ('Прості речі'), володар Orizzonti award за найкращий короткий метр у Венеції ('Беладонна'), лауреат нагороди BAFTA ('Оператор'), переможець SXSW ('Маномен') та ще 4 фільми з Санденсу і 3 з Канн у двох підбірках фестивальних хітів, що змусили про себе говорити найвередливіших селекторів з вимогливими очікуваннями і рафінованим смаком, які наївно думали, що бачили вже все.


object.jpg

Об'єкт
Пауліна Скібінська
Польща / 2015, 15 хв

"Об'єкт" - це креативне та абстрактне зображення підводних пошуків. Дія відбувається у двох вимірах - крижаній пустелі та під водою. Історію оповідають учасники рятувальної групи, підводний плавець, який ниряє під вкриту льодом воду, та звичайні люди, що чекають на березі.

La Cosas Simples.jpg

Прості речі
Альваро Ангіта
Чилі / 2015, 26 хв

Пенелопа - державний службовець, яка живе зі своєю хворою на хворобу Альцгеймера мамою. Одного дня вона зустрічає Уліса - бідного старого чоловіка, який втратив пам'ять і загубив документи. Вона переконує його у тому, що він її батько і що він мусить повернутись додому, щоб доглядати за своєю дружиною.


Under the Sun.jpg

Під сонцем
Ціу Янг
Китай / 2015, 19 хв

Одна аварія переплітає долі двох родин. Нічого нового під сонцем.

Mining Poems or Odes.png

Слухайте
Рунгано Ніоні, Хамі Рамезан
Данія, Фінляндія / 2014, 13 хв

Одягнена у паранджу іноземка приносить сина до відділення поліції у Копенгагені, щоб подати скаргу на свого чоловіка, який жорстоко з ними поводиться. Однак перекладач, здається, не хоче правильно перекладати слова жінки.


Operator.jpg

Оператор
Керолін Бартліт
Великобританія / 2015, 6 хв

Оператор служби невідкладної допомоги щойно почала свою нічну зміну на посту управління системою пожежогасіння. Вона отримує дзвінок від молодої мами у відчаї. За годину до цього Джемма заснула перед телевізором, а коли прокинулась, то кімнату заповнив дим. Її трирічний син перебуває у кімнаті нагорі, сходи до якої вже загорілись. Життя Джемми залежить лише від вказівок оператора.

Belladonna.jpg

Беладонна
Дубравка Туріч
Хорватія / 2015, 18 хв

Три жінки різного віку та походження зустрічаються у приймальні офтальмолога. Молода Саша підслуховує розмову двох старших жінок і дізнається про трагедію, яку вони пережили під час війни. Байдужість, яку вона до них відчувала до цього моменту, поступається місцем відчуттю близькості та зв'язку. Однак шанс розділити це з ними безповоротно втрачений.