22 квітня

18:00

КИНОПАНОРАМА

Гран-прі Клермон-Феррану ('Прості речі'), володар Orizzonti award за найкращий короткий метр у Венеції ('Беладонна'), лауреат нагороди BAFTA ('Оператор'), переможець SXSW ('Маномен') та ще 4 фільми з Санденсу і 3 з Канн у двох підбірках фестивальних хітів, що змусили про себе говорити найвередливіших селекторів з вимогливими очікуваннями і рафінованим смаком, які наївно думали, що бачили вже все.


Shok.jpg

Шок
Джемі Донахью
Великобританія, Косово / 2015, 21 хв

Дружба двох хлопчиків має пройти жорстку перевірку, коли в Косово приходить війна і їм доводиться боротися за своє життя.

Boys.jpg

Хлопці
Ізабелла Карбонелл
Швеція / 2015, 19 хв

Маркус перебуває в установі для малолітніх сексуальних злочинців. Він скромний хлопчина із дуже характерним обличчям. Через відсутність фізичної близькості мешканці цього закладу ловлять і б'ють одне одного. У Маркуса тут є лише один друг - непередбачуваний Тобіас. Суд над Маркусом наближається і це означає, що він більше не зможе ховати свою таємницю.


MANOMAN_film_002.jpg

Маномен
Сімон Картрайт
Великобританія / 2015, 11 хв

Глена важко назвати чоловіком. Відчайдушно намагаючись пробудити свою маскулінність, він відвідує сеанси терапії криком, але навіть в оточенні людей, які горланять, він не може вичавити з себе жодного звуку. Коли інший відвідувач цих сеансів підштовхує його, Глен нарешті випускає дещо - мініатюрну копію самого себе, яка робить усе, що їй заманеться, не зважаючи на наслідки.

empire still.jpg

Імперія
Крістоф Хорнарт
Бельгія / 2015, 14 хв

Дія відбувається пізно ввечері десь у великому місті. Чоловік повертається додому до дружини і дитини - портрет родини у сучасній цивілізації, зроблений у реальному часі.


Operator.jpg

Поеми або оди гірника
Каллум Райс
Великобританія, Шотландія / 2015, 11 хв

Роберт, колишній зварник суднобудівного заводу у районі Гован у Глазго, розмірковує про те, як його життєвий досвід вплинув на його потребу та захоплення писати. Його ретроспективна поезія відображає людину, яка намагається досягнути задоволення у словах та філософії.

Belladonna.jpg

Павич
Онджей Худечек
Чехія / 2015, 26 хв

Це розділена на три розділи розповідь про дитинство та юність легендарного чеського письменника-реаліста Ладіслава Строупежницького, деталі яких ми зустрічали або ні у підручниках з літератури. Фільм насичений характерним почуттям гумору та формальною грайливістю і, згідно з режисерами, у ньому присутні і напруга, і гумор, і жорстокість, і надія, і емоції, і оголеність, і секс, і навіть щасливий кінець.