Бейдж є іменним і його не можна передавати іншим особам. У разі користування чужим бейджем, його буде вилучено без можливості відновлення.

Кожен власник фестивального бейджа може отримати безкоштовний квиток на стійці акредитації в кінотеатрі «Україна» (каса «АКРЕДИТАЦІЯ», Кінотеатр «Україна») на обраний сеанс. Видача квитків на кожен конкретний сеанс, починається за день до його показу і закінчується за 30 хвилин до початку сеансу (якщо квитки є в наявності).

Щоб відвідати сеанс, власник бейджа повинен мати при собі фестивальний бейдж та квиток. Якщо такий бейдж відсутній, вхід до зали за виданим безкоштовним квитком – неможливий.

 

• У разі відсутності у власника абонемента квитка або їх відсутності у касі, вхід на сеанс можливий при наявності вільних місць у залі за 5 хвилин до початку показу в порядку живої черги (Last minute).

• Вхід на церемонії відкриття і закриття також здійснюється за безкоштовними запрошеннями, процедура отримання яких є аналогічною до процедури отримання звичайного квитка.

• Вхід на безкоштовні покази здійснюється за наявності вільних місць у порядку живої черги.

 

Квитки, видані за бейджами, перестають бути дійсними за 5 хвилин до початку показу, за вийнятком технічних затримок або змін у розкладі. У разі запізнення, виданий квиток не є гарантією місця в залі, але, за наявності таких, його власник допускається на сеанс у порядку живої черги (Last minute).

У разі запізнення, вхід на сеанс здійснюється у перервах між фільмами, за наявності вільних місць в залі. У випадку відсутності місць ми будемо змушені відмовити навіть за наявності квитка. Вхід до зали під час демонстрації фільмів — неможливий :) Наші волонтери обов'язково підкажуть вам, скільки необхідно зачекати до закінчення фільму.

На фестивалі діє вільна розсадка в залі, якщо не вказано інше.