Після оплати та оформлення вашого абонемента ви отримаєте фестивальний бейдж. Купуючи абонемент ви погоджуєтесь з правилами навединими нижче.

Бейдж є іменним і його не можна передавати іншим особам. У разі користування чужим бейджем, його буде вилучено без можливості відновлення.

Кожен власник фестивального бейджа може отримати безкоштовний квиток у pop-up касі в кінотеатрі «Київ» (стійка «АКРЕДИТАЦІЯ», Кінотеатр «Київ») на обраний сеанс. Видача квитків на кожен конкретний сеанс, починається за день до його показу і закінчується за 30 хвилин до початку сеансу, або якщо квитки закінчились. Фестивальна каса починає працювати за години до першого сеансу та закінчує роботу через 30 хвилин після початку останнього сеансу (див. графік внизу).

Щоб відвідати сеанс, власник бейджа повинен мати при собі фестивальний бейдж та квиток. Якщо такий бейдж відсутній, вхід до зали за виданим безкоштовним квитком – неможливий.

 

• У разі відсутності у власника абонемента квитка або їх відсутності у касі, вхід на сеанс можливий при наявності вільних місць у залі за 5 хвилин до початку показу в порядку живої черги (Last minute).

• Вхід на церемонії відкриття і закриття також здійснюється за безкоштовними запрошеннями, процедура отримання яких є аналогічною до процедури отримання звичайного квитка.

• Вхід на безкоштовні покази здійснюється за наявності вільних місць у порядку живої черги.

 

Квитки, видані за бейджами, перестають бути дійсними за 5 хвилин до початку показу, за вийнятком технічних затримок або змін у розкладі. У разі запізнення, виданий квиток не є гарантією місця в залі, але, за наявності таких, його власник допускається на сеанс у порядку живої черги (Last minute).

У разі запізнення, вхід на сеанс здійснюється у перервах між фільмами, за наявності вільних місць в залі. У випадку відсутності місць ми будемо змушені відмовити навіть за наявності квитка. Вхід до зали під час демонстрації фільмів — неможливий :) Наші волонтери обов'язково підкажуть вам, скільки необхідно зачекати до закінчення фільму.

Графік роботи фестивальної pop-up каси (каса «АКРЕДИТАЦІЯ», Кінотеатр «Київ») та стенду видачі акредитації (хол кінотеатру «Київ»):

16/04 15:00 - 20:00

17/04 15:00 - 22:00

18/04 16:00 - 22:30

19/04 16:30 - 22:30

20/04 11:30 - 22:30

21/04 12:30 - 20:30

 

ПРАВИЛА ПРИДБАННЯ АБОНЕМЕНТІВ:

 1. Повернення грошових коштів за прибаний абонемент проводиться тільки в разі скасування заходу організатором і компенсується тільки номінальна вартість абонемента. Комісійний / сервісний збір поверненню не підлягає.

2. Затримка початку заходу або перенесення дати проведення заходу не є підставою для повернення коштів за абонементи.

3. Вам може бути відмовлено у вході при наявності абонемента чи іменного бейджа в таких випадках: якщо Ви перебуваєте в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння; якщо Ви поводите себе агресивно; якщо Ви вступаєте в конфлікт зі службою безпеки, адміністрацією або відвідувачами заходу.

4. Придбання абонементу означає Вашу автоматичну згоду на всі види фото- і відеозйомок Вашої персони і публічне використання цих матеріалів організаторами без отримання додаткової згоди з Вашого боку.

5. Категорично забороняється проносити на захід: будь-яку зброю і вибухові речовини; будь-які напої і їжу; наркотичні речовини та засоби для їх вживання. Відвідувачі, які порушують ці правила і не підкоряються вимогам уповноважених організатором заходу осіб, можуть бути виведені за територію проведення заходу без компенсації вартості квитка.

6. Нічні заходи мають право відвідувати лише особи, яким виповнилося 18 років.

7. Організатор заходу може змінити правила його відвідування.