Отримай свій Festival Pass 

 

Festival Pass (абонемент) стане в пригоді тим, хто хоче побачити все (а це майже 300 фільмів!!!) і при цьому не витрачати зайвого.

Абонемент не гарантує наявність вільного місця на кожен з 50-ти сеансів, але дає можливість подивитися більше фільмів за кардинально меншу ціну.  Власник абонемента має право отримати квиток на кожен сеанс у фестивальних касах (протягом KISFF). На підставі абонемента квиток видається безкоштовно. Квиток дійсний лише за умови пред’явлення абонемента контролеру на вході до кінозали.

Зауважте, що абонемент дає можливість отримати не більше одного квитка на один сеанс. Квитки на сеанси видаються в касах у переддень або в день показу (але не раніше). Взяти квитки на паралельні сеанси неможливо, зате можна потрапити на відкриття, закриття фестивалю та всі спеціальні події.

Після придбання, не забудьте — потрібно оформити іменний бейдж. Як це зробити, написано нижче!


Кількість обмежена!!

Абонемент (Festival Pass) можна придбати онлайн (нижче), або у касах Concert.Ua (детальний перелік можна знайти тут).

квитки.png

Квитки 

Квитки на кожен конкретний сеанс можна придбати онлайн та оффлайн.   

Програма показів тут.


На більшість показів, продаж квитків вже відкрито:

програми в кінотеатрі Україна - тут.

програми в кінотеатрі Ліра - тут.

Для тих, хто не довіряє світовій павутині, залишається можливість придбати квитки безпосередньо перед показом.

Ціна Квитка: 50 грн

Студентська: 40 грн*

ПОКАЗИ у кінотеатрі "ЛІРА":  40 ГРН

Для пенсіонерів усі події фестивалю безкоштовні :)

*тільки офлайн придбання. 

Квитки в кінотеатр "Ліра" та "Україна" продаються без конкретних місць, але усім їх вистачить!  


Вашій увазі пропонується «multi-квиткок». З multi-квитком без смс та реєстрації можна буде потрапити на три будь-які покази в рамках #KISFF2017 (окрім Sound&Vision та відкриття). 
Ціна: 100 грн. Кількість обмежена! Ну дуже обмежена 
Знайти їх можна тут: goo.gl/CwYxZc

На показ короткого метру у супроводі музичних гуртів (Sound & Vision) можна буде потрапити за 70-90 ГРН. Квитки тут.


Вже придбав абонемент?


ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ФЕСТИВАЛЬНИМ

 АБОНЕМЕНТОМ НА #KISFF2017

 

АБОНЕМЕНТИ

 

Усі власники абонементів мають отримати іменний фестивальний бейдж. Видача бейджів відбуватиметься у кінотеатрі "Україна":

18.04     14:00 - 19:30

19.04     11:00 - 21:30

20.04     12:00 -22-30

21.04     12:00 - 23.30

22.04     14:00 - 22.30 

23.04     15:00 -21.30

Щоб отримати абонемент, необхідно попередньо заповнити форму на сайті фестивалю, завантаживши своє фото. 

Абонемент є іменним і його не можна передавати іншим особам. У разі користування чужим абонементом, його буде вилучено без можливості відновлення.

 

КВИТКИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АБОНЕМЕНТІВ

 

Кожен власник фестивального бейджа може отримати безкоштовний квиток на стійці акредитації в кінотеатрі «Україна» (каса «АКРЕДИТАЦІЯ», Кінотеатр «Україна», 1 поверх, зона гардеробу) на обраний сеанс. Видача квитків на кожен конкретний сеанс, починається за день до показу і закінчується за 30 хвилин до початку сеансу (якщо квитки є в наявності).

 

У касі «АКРЕДИТАЦІЯ» можна отримати квитки на події у Кінотеатрі «Україна», Кінотеатрі «Ліра» та Будинку Кіно.

 

Щоб відвідати сеанс, власник бейджа повинен мати при собі фестивальний бейдж та квиток. Якщо такий бейдж відсутній, вхід до зали за виданим безкоштовним квитком – неможливий.

 

• У разі відсутності у власника абонемента квитка або їх відсутності у касі, вхід на сеанс можливий при наявності вільних місць у залі за 5 хвилин до початку показу в порядку живої черги (Last minute).

 

• Вхід на церемонії відкриття і закриття також здійснюється за безкоштовними запрошеннями, процедура отримання яких є аналогічною до процедури отримання звичайного квитка.

 

• На проект Sound & Vision ви також можете отримати свій безкоштовний квиток в касі «АКРЕДИТАЦІЯ», процедура отримання є аналогічною.

 

• Вхід на безкоштовні покази здійснюється за наявності вільних місць у порядку живої черги.

 

Квитки, видані за бейджами, перестають бути дійсними за 5 хвилин до початку показу, за вийнятком технічних затримок або змін у розкладі. У разі запізнення, виданий квиток не є гарантією місця в залі, але, за наявності таких, його власник допускається на сеанс у порядку живої черги (Last minute).

 

У разі запізнення, вхід на сеанс здійснюється у перервах між фільмами, за наявності вільних місць в залі. У випадку відсутності місць ми будемо змушені відмовити навіть за наявності квитка. Вхід до зали під час демонстрації фільмів — неможливий :) Наші волонтери обов'язково підкажуть вам, скільки необхідно зачекати до закінчення фільму.

 

На фестивалі діє вільна розсадка в залі, якщо не вказано інше. Вийнятки — Церемонія відкриття фестивалю та Sound & Vision.