Отримай свій Festival Pass 

 

Festival Pass (абонемент) стане в пригоді тим, хто хоче побачити все (а це майже 300 фільмів!!) і при цьому не витрачати зайву копійчину.

Абонемент не гарантує наявність вільного місця на кожен з 50-ти сеансів, але дає можливість подивитися більше фільмів за кардинально меншу ціну.  Власник абонемента має право отримати квиток на кожен сеанс у фестивальних касах (протягом KISFF). На підставі абонемента квиток видається безкоштовно. Квиток дійсний лише за умови пред’явлення абонемента контролеру на вході до кінозали.

Зауважте, що абонемент дає можливість отримати не більше одного квитка на один сеанс. Квитки на сеанси видаються в касах у переддень або в день показу (але не раніше). Взяти квитки на паралельні сеанси неможливо, зате можна потрапити на відкриття, закриття фестивалю та всі спеціальні події, 

Після придбання, не забудьте — потрібно оформити іменний бейдж. Як це зробити, написано нижче!


EARLY BIRD Абонементи

 
price.png
 

Кількість обмежена!!

Абонемент (Festival Pass) можна придбати онлайн (нижче), або у касах Concert.Ua (детальний перелік можна знайти тут).

квитки.png

Квитки скоро в продажі

 

Квитки на кожен конкретний сеанс можна буде придбати онлайн та оффлайн.    

Для тих, хто не довіряє світовій павутині, залишається можливість придбати квитки безпосередньо перед показом.

Ціна Квитка: 50 грн

Студентська ціна: 40 грн*

ПОКАЗИ у кінотеатрі "ЛІРА":  40 ГРН

Для пенсіонерів усі події фестивалю безкоштовні :)

*тільки офлайн придбання. 

Квитки в кінотеатр "Ліра" та "Україна" продаються без конкретних місць, але усім їх вистачить!  

 


Вже придбав абонемент?


ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ФЕСТИВАЛЬНИМ

 АБОНЕМЕНТОМ НА #KISFF2016

 

АБОНЕМЕНТИ

 

Усі власники абонементів мають отримати іменний фестивальний бейдж. Видача бейджів відбуватиметься у кінотеатрі "Україна" з 18 квітня (з 17-00 до 21-00), а з 19 по 23 квітня стартуватиме за годину до першого сеансу і  закінчуватиметься через 30 хвилин після початку останнього сеансу.

Щоб отримати абонемент, необхідно попередньо заповнити форму на сайті фестивалю, завантаживши своє фото. 

Абонемент є іменним і його не можна передавати іншим особам. У разі користування чужим абонементом, його буде вилучено без можливості відновлення.

 

КВИТКИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АБОНЕМЕНТІВ

 

Кожен власник абонемента може отримати безкоштовний квиток у фестивальній касі (Каса з поміткою «АБОНЕМЕНТИ») на обраний сеанс. Видача квитків починається за день до показу і закінчується за 30 хвилин до початку сеансу за наявності квитків.

Щоб відвідати сеанс, власник абонемента повинен мати при собі акредитаційний бейдж і квиток. Якщо такий бейдж відсутній, вхід до залу за виписаним на абонемент квитком – неможливий.

• У разі відсутності у власника абонемента квитка або їх відсутності в касі, вхід на сеанс можливий за наявності вільних місць у залі за 5 хвилин до початку показу у порядку живої черги.

• Вхід на церемонії відкриття та закриття також здійснюється за безкоштовними запрошеннями, процедура отримання яких аналогічна до процедури отримання звичайного квитка.

• Вхід на безкоштовні покази здійснюється за наявністю вільних місць у порядку живої черги.

• Вхід до зали з попкорном заборонений.

Квитки, видані за абонементами, анулюються бути дійсними за 5 хвилин до початку показу. У разі запізнення, виданий квиток не гарантує вхід до зали, але за наявності вільних місць, його власник допускається на сеанс у порядку живої черги.

У разі запізнення, вхід на сеанс здійснюється у перервах між фільмами. Вхід до зали під час демонстрації фільмів — неможливий :)

На кінофестивалі діє система вільної посадки, якщо не вказано інше. Але не переживайте, ми все врахували і за дотриманням правил ми гарантуємо вам, що ви потрапите на всі покази фестивалю.

 

OPEN-AIR ПОКАЗИ

Усі покази в  МАРІЇНСЬКОМУ парку безкоштовні.

 

 ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ

На церемонію відкриття фестивалю вхід можливий:

За наявності запрошення;

За наявності абонементу на фестиваль;

За квитком (на церемонію відкриття кількість квитків обмежена).

 

Додаткову інформацію з приводу абонементів ви можете отримати написавши нам сюди: info@kisff.org