Юкка-Пекка Лааксо
Юкка-Пекка Лааксо
Карла Марія Лош
Карла Марія Лош
Марі-Елен Ріу
Марі-Елен Ріу
Марк Вілкінс
Марк Вілкінс
Софі Ґоєтт
Софі Ґоєтт
Кшиштоф Сєнкєвіч
Кшиштоф Сєнкєвіч
Дана Лерер
Дана Лерер
Станіслав Данилишин
Станіслав Данилишин
Луца Тот
Луца Тот
Асаф Ціппор
Асаф Ціппор
Ева Крістін Лендорф
Ева Крістін Лендорф
Джованні Роб’яно 
Джованні Роб’яно 
Анна Каталін Ловріті
Анна Каталін Ловріті
Іріс Блауенштайнер
Іріс Блауенштайнер
Йоні Менністьо
Йоні Менністьо
Васіліс Економу
Васіліс Економу
Крістьян Хоскйольд
Крістьян Хоскйольд
Леонід Шмєльков
Леонід Шмєльков
Микита Лиськов
Микита Лиськов
Шандор Феґівернек
Шандор Феґівернек
Наталія Фабікс
Наталія Фабікс
Ор Лі-Таль
Ор Лі-Таль
Томек Попакул
Томек Попакул
Іосеб Сосо Бліадзе
Іосеб Сосо Бліадзе
Ор Синай
Ор Синай
Ерве Демерс
Ерве Демерс
Луїс Люпіс
Луїс Люпіс
Анна Любинецька
Анна Любинецька
Ольга Стуга
Ольга Стуга
Маркош Крижак
Маркош Крижак
Євген Кошин
Євген Кошин
Станіслав Битюцький
Станіслав Битюцький
Крістен Свонбек
Крістен Свонбек
Володимир Бакум
Володимир Бакум
Анастасія Супрун
Анастасія Супрун
Дані Штерн
Дані Штерн
Ярослав Кратохвіл
Ярослав Кратохвіл
Веред Зайтман
Веред Зайтман
Юкка-Пекка Лааксо
Юкка-Пекка ЛааксоФІНЛЯНДІЯЗ 2002 року очолює Tampere Film Festival.  Як директор фестивалю, разом зі співдиректором він займається стратегічним плануванням і програмуванням. Крім того, Юкка-Пекка - виконавчий директор місцевого кіноцентру в Тампере “Pirkanmaa Film Centre”. Юкка-Пекка Лааксо також є членом Європейської кіноакадемії. Tampere Film Festival - один з найстарших в світі фестивалів короткометржного кіно. Юкка-Пекка є членом журі Міжнародного конкурсу. 
Карла Марія Лош
Карла Марія ЛошАВСТРІЯПрограмна та фестивальна координаторка фестивалю незалежного короткометражного кіно VIS Vienna Shorts, де вона також очолює кіноосвітню секцію та допомагає з кураторством. Карла Марія Лош вивчала філософію та теорію кіно у Відні та Гельсінкі, вона має диплом з Кіно та медіа. Карла також займалась селекцією фільмів для міжнародної конкурсної програми короткого метру на кінофестивалі /slash у Відні.На фестивалі Карла представить дитячу та підліткову програму фільмів від Vienna Shorts.    
Марі-Елен Ріу
Марі-Елен РіуКАНАДАВивчала кіновиробництво у Барселоні та стратегії культурного та медіапродакшену у Квебеці. На її рахунку - кілька короткометражних стрічок, веб-серіал і координування культурних заходів.У 2012 році вона приєдналась до команди REGARD, Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів у Сагне, Канада, який наразі й очолює. Крім того, Марі-Елен Ріу була членкинею журі кінофестивалів у Барселоні, Монреалі та Пусані.Марі-Елен представить на фестивалі програму "Квебек із бек" та стане членкинею журі Національного конкурсу. 
Марк Вілкінс
Марк ВілкінсШВЕЙЦАРІЯ У 2003 році галерея Саатчі включила його до списку 25 кращих молодих режисерів світу, а в Каннах йому вручили першого Золотого лева за рекламне відео для “Лікарів без кордонів”.Його короткометражна драма Bon Voyage була презентована на Міжнародному кінофестивалі у Палм-Спрінгз, де стала лауреатом нагороди журі за кращий художній короткометражний фільм. Ця стрічка виграла 12 нагород в усьому світі та потрапила в шорт-ліст 89-ої премії “Оскар” Американської кіноакадемії. Марк представить свій фільм Bon Voyage в програмі "Фестивальні хіти"
Софі Ґоєтт
Софі ҐоєттКАНАДАСценаристка й режисерка п’яти короткометражних стрічок-лауреатів кінофестивалів у Локарно, Торонто та Sundance. Прем'єра фільму “La Ronde” (2011) відбулась на кінофестивалі у Локарно, де отримала шість нагород.  Фільм “Le Futur Proche” (2012) став лауреатом шести номінацій і був у міжнародній конкурсній програмі кінофестивалю Sundance 2013 року.“Mes Nuits Feront Écho” (2016) - перша повнометражна стрічка Софі, вперше представлена у конкурсній програмі фестивалю в Роттердамі у 2017 році, де виграла нагороду “Bright Future”.   Софі стане членкинею журі Міжнародного конкурсу.  
Кшиштоф Сєнкєвіч
Кшиштоф СєнкєвічПОЛЬЩАОрганізатор і координатор Film Podlasie in Attack! Reloaded - проекту, який допомагає популяризувати фільми та кінорежисерів з регіону Підляшшя у Польщі. Кшиштоф організовує такі фестивалі, як Міжнародний фестиваль короткометражного кіно ZUBROFFKA та Underground/Independent. Крім того, Кшиштоф Сєнкєвич - незалежний режисер і співавтор короткометражних та документальних фільмів.На фестивалі представить програму "Польський хіт".
Дана Лерер
Дана ЛерерІЗРАЇЛЬІзраїльська режисерка, сценаристка й акторка, яка проживає у Тель-Авіві. Завершивши курси акторства, вивчала кіномистецтво на факультеті Кіно та телебачення в Університеті Тель-Авіву.  Стрічка "The Fine Line" стала випускною роботою Дани Лерер та була номінована на нагороду Ізраїльської Академії, а також виграла 4 нагороди за кращий фільм на міжнародних фестивалях.Дана представить на фестивалі свою стрічку "The Fine Line" у програмі "Let's talk about SEX".
Станіслав Данилишин
Станіслав ДанилишинНіМЕЧЧІНА / УКРАЇНАУ 2008 році отримав диплом Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за спеціальністю “Фізика і математика”. Станіслав навчається у Школі документального кіно і театру Марини Разбєжкіної та Михайла Угарова, а з 2010 року навчається у Німецькій академії кіно й телебачення у Берліні (dffb). Учасник креативної платформи Berlinale Talents на кінофестивалі у Берліні. Засновник кіноклубу Cinemaclub у Києві, співзасновник кіновиробничої компанії Faktura Film, що розташована у Берліні. З 2008 року Станіслав Данилишин виступив продюсером восьми короткометражних стрічок. 
Луца Тот
Луца ТотУГОРЩИНАВивчала анімацію в Університеті мистецтва та дизайну імені Мохой-Надь у Будапешті та Королівському коледжі мистецтв (RCA) у Лондоні. Її стрічка “The Age of Curious” отримала престижні нагороди на зразок відзнаки журі Анімаційного фестивалю в Ансі та відзнаки на фестивалі в Штутгарті. Її короткометражна стрічка “Superbia”, прем’єра якої відбулась у рамках “Тижня критиків” у Каннах у 2016 році, буде представлена у програмі "Успіх угорської анімації (Кіношкола MOME)" . 
Асаф Ціппор
Асаф ЦіппорІЗРАЇЛЬПисьменник, сценарист, режисер і перекладач з Тель-Авіву, Ізраїль. Протягом останніх п’яти років він очолює напрямок сценарної майстерності у Школі кіно та телебачення імені Стіва Тіша при Університеті Тель-Авіву.Асаф редагував сценарії для стрічки Ajami, номінованої на Оскар, та Aya, яка була номінована на Оскар як кращий короткометражний фільм. Асаф Ціппор написав дві книги  і наразі завершує свій третій роман.На фестивалі Асаф представить Школу кіно та телебачення імені Стіва Тіша та прийме участь в професійних заходах KISFF PRO.
Ева Крістін Лендорф
Ева Крістін ЛендорфДАНІЯМисткиня, сценографістка та дизайнерка костюмів з Копенгагену, Данія. Ева - засновниця й дизайнерка Данської школи сценічного мистецтва, вона також керує дизайнерським напрямком роботи у Stine&Morfar.Ева Крістін Лендорф має на своєму рахунку перформативну виставку, інсталяцію спільно з компанією звукозапису Count 0 та кілька індивідуальних проектів. Фільм "Forewer now", який буде представлено на фестивалі в програмі  "In the mood for love" переміг на одному з найпрестижніших фестивалів США SXSW.
Джованні Роб’яно 
Джованні Роб’яно ЧЕХІЯСценарист, режисер і продюсер, народився у 1958 році в Генуї, Італія. Вивчав кіно у Болоньї, пізніше - у Колумбійському університеті в Нью-Йорку за стипендією Фулбрайта. Навчався з Еміром Кустурицею, Марсією Насатір, Ральфом Розенблюмом та іншими.Співзасновник кінокомпанію, одним з проектів якої була стрічка “Гніздо горлиці” у співвиробництві з Україною.З 1998 року Роб’яно викладає в багатьох університетах Італії та Європи, а з вересня 2015 року очолив міжнародний відділ у кіношколі FAMU в Празі, Чехія. Джованні Роб’яно також є членом Європейської кіноакадемії.На фестивалі Джованні прийме участь в професійній частині KISFF PRO.
Анна Каталін Ловріті
Анна Каталін ЛоврітіУГОРЩИНААнна Каталін - незалежна аніматорка та ілюстраторка. Протягом 2010-2016 років вона навчалась за напрямком анімації в MOME - Університеті мистецтва та дизайну  у Будапешті. Наразі Анна Каталін є учасницею європейської анімаційної продакшн-майстерні Animation Sans Frontiéres (ASF). Прем’єрний показ її випускної роботи відбувся на Berlinale.На фестивалі Анна представить фільм "Вулканічний Острів" у програмі "Успіх угорської анімації (MOME)".
Іріс Блауенштайнер
Іріс БлауенштайнерАВСТРІЯАвторка та режисерка, народилась у 1986 році у Відні, Австрія. Закінчила Академію образотворчих мистецтв, а також отримала диплом з Теорії кіно та драми Університету Відня. З 2004 року Іріс працює як режисерка й сценаристка кінофільмів широкого жанру: документальна стрічка “Rest” (2016), короткометражний ігровий фільм “Sweat” (2014), який переміг у номінації “Кращий австрійський фільм-відкриття” кінофестивалю Vienna Independent Shorts, фільм-замальовка “And One of Them Singing” (2011) та інші. У 2016 році опублікувало її перший роман “Kopfzecke”. На фестивалі Іріс стане членкинею Національнго журі,  представить "Sweat" з програми "Teen Spirit від VIS" та проведе зустріч з підлітками.  
Йоні Менністьо
Йоні МенністьоФІНЛЯНДІЯНародився у 1981 році у Фінляндії, режисер-мультиплікатор. Йоні навчався за напрямком анімації в Академії мистецтв у місті Турку, яку закінчив у 2011 році та став активним учасником кількох фінських аніматорських колективів. Наразі Менністьо живе й працює у Талліні, Естонія. З-поміж його режисерських анімаційних робіт - “Katiska” (2008), “Kuhina” (2011) та “Електрична душа” (2013). Окрім режисури, Йоні Менністьо також є арт-директором Анімаційного фестивалю Турку.На фестивалі Йоні представить фільм "Електрична душа" у програмі "Дитячий короткий метр від VIS".
Васіліс Економу
Васіліс ЕкономуГРЕЦІЯФріланс кінокритик і затятий кінофіл з Греції. З 2010 року Васіліс пише для свого персонального двомовного сайту 24 fois la vérité par seconde. Він спеціалізується, зокрема, в царині незалежного арт-хаус кіно з Франції, Італії та особливо зі Східної Європи. Васіліс Економу брав участь у Sarajevo Talents у рамках кінофестивалю в Сараєво. Васіліс - завзятий відвідувач фестивалів, адже він полюбляє досліджувати нові тренди в кінематографі.На сьогоднішній день він є кореспондентом Cineutope та пректним координатором воркшопів Nisi Masa для Nisimazine.Васіліс увійде до складу Національного журі. 
Крістьян Хоскйольд
Крістьян ХоскйольдДАНІЯВизнаний сценарист і режисер з Данії. Його короткометражні фільми Reception і Welcome to Paradise були представлені на 9 фестивалях у Штатах та Європі. Свіжа короткометражна стрічка Forever Now мала світову прем’єру на фестивалі SXSW у 2017 році, де отримала нагороду від журі як Кращий ігровий короткометражний фільм. Письменник і режисер-самоук, якого з дуже раннього віку брали під своє крило відомі данські режисери, такі як Томас Віллум і Майкл Хегнер. На фестивалі представить фільм "Forever Now" у програмі "In the mood for love"
Леонід Шмєльков
Леонід ШмєльковРОСІЯНародився у 1982 році в Москві, Росія. Закінчив Московський державний університет за напрямком графіки та мистецтва, а пізніше - московську школу-студію “ШАР”, де вивчав режисуру анімаційного кіно. Він бере участь у виставках, ілюструє дитячі журнали і вже створив ілюстрації для більш ніж 10 книжок. Леонід Шмєльков був режисером кількох короткометражних анімаційних фільмів, показаних і нагороджених багатьма міжнародними фестивалями, з-поміж яких - спеціальна відзнака Berlinale у 2014 році.Леонід представить фільм "Стриб-скік" у програмі "Дитячий короткий метр від VIS"
Микита Лиськов
Микита ЛиськовУКРАЇНАРежисер-аніматор, художник, що народився у Дніпрі, Україна. Микита вивчав режисуру анімаційного фільму у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Його анімаційні роботи були представлені на міжнародних фестивалях в Іспанії, Греції та Україні. Не так давно Микита заснував власну Школу авторської анімації “Лінолеум”.     На фестивалі Микита представить фільм "Кінець" у програмі "Аааанімаційне божевілля"
Шандор Феґівернек
Шандор ФеґівернекУГОРЩИНАПрофесійний фотограф, живе у Будапешті, Угорщина. Отримав освіту в Інституті SAE в Маямі, США. Шандор працює з угорськими кіновиробничими компаніями, рекламними агенціями та державними установами. Його роботи були представлені в популярних журналах і на новинних сайтах. Шандор також працює фотографом та композитором для кінофільмів.  Представить фільм "Острів Вулкано" у програмі "Успіх угорської анімації (MOME)".
Наталія Фабікс
Наталія ФабіксУГОРЩИНАКіноісторикиня, яка працює лекторкою на анімаційному факультеті Університету мистецтва та дизайну імені Мохой-Надь у Будапешті, Угорщина та перекладачкою текстів з дизайну й історії кіно.Вона спеціалізується на кінофестивальних студіях і сучасному світовому кінематографі з міжкультурологічної перспективи. Паралельно з викладанням вона працює консультанткою з комунікацій, концентруючись останніми роками на культурних комунікаціях.
Ор Лі-Таль
Ор Лі-ТальІЗРАЇЛЬВідеомонтажер з Ізраїлю. . Він взяв участь у створенні семи фільмів  - чотири з них були міжнародно визнані та отримали нагороди на кінофестивалях по всьому світу. Його перший проект Return був представлений на Каннському фестивалі в рамках “Тижня критиків” і отримав нагороду за Кращий короткометражний фільм на Міжнародному кінофестивалі у Чикаго в 2012 році. Лі-Таль представить на фестивалі свою стрічку "The Fine Line" у програмі "Let's talk about SEX".
Томек Попакул
Томек ПопакулПОЛЬЩАВін був одним з трьох митців, обраних для резидентської програми Animation Artist in Residence Tokyo у 2014 році, організованої Японською кінематографічною радою (JAPIC). Томек Попакул - автор двох міжнародно визнаних анімаційних фільмів. Ziegenort (2013) отримав 18 нагород включно з Гран-прі Міжнародного фестивалю короткометражного кіно в Обергаузені, Німеччина та нагородою за “Кращу анімаційну стрічку” на Бруклінському кінофестивалі, США. Black (2016) вже також виграв три нагороди на кінофестивалях у Нідерландах, Словенії та Польщі.На фестивалі представить програму "Польский хіт"
Іосеб Сосо Бліадзе
Іосеб Сосо БліадзеУКРАЇНАСценарист і режисер, народився у 1986 році у Тбілісі, Грузія. Спершу вивчав інформатику, проте мав сильне тяжіння до кінематографу. Іосеб вступив до Грузинського державного університету за напрямком “Кіно та телебачення” і зняв свій перший короткометражний фільм “The Most Precious” у 2012 році. У 2016 він режисував свою другу стрічку “Three Steps”, сценарій до якої був написаний спільно з Ельмаром Імановим. Цей дует продовжує співпрацю над створенням сценарію до першого повнометражного фільму Сосо “Otar's Death”.
Ор Синай
Ор СинайІЗРАЇЛЬНародилась у 1985 році, живе в Тель-Авіві, Ізраїль. Закінчила Школу кіно та телебачення Сема Шпігеля в Єрусалимі. Режисерка-сценаристка короткометражного ігрового фільму “Anna” (2015), нагородженого кінофестивалями в Каннах і Торонто, а також Ізраїльською кіноакадемією у 2016 році. Режисерка, сценаристка й операторка документальної стрічки “Violetta Mi Vida” (2012), яка виграла нагороди на Єрусалимському кінофестивалі у 2012 році та на фестивалі документального кіно “Флаертіана” 2013 року. Ці фільмі розповідають історії жінок з маргіналій суспільства. Ор Синай - випускниця креативної платформи Berlinale Talents на кінофестивалі 2015 року в Берліні. 
Ерве Демерс
Ерве ДемерсКАНАДАФранко-канадський режисер, що живе у Монреалі. Його ранні короткометражні стрічки були обрані до участі у більш ніж сотні міжнародних конкурсів і фестивалів, серед яких Міжнародний фестиваль короткометражного кіно у Клермон-Феррані, Франція. Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art представив ретроспективу його доробків за період з 2007 до 2016 року. Наразі Демерс працює над сценарієм до свого першого повнометражного ігрового фільму та паралельно пише магістерську дисертацію в Університеті Монреалю з естетики пам’яті у кінематографі.
Луїс Люпіс
Луїс ЛюпісНІМЕЧЧИНАНародився у Мюнхені, Німеччина, виріс на березі озера Аммерзе. Пізніше Луїс полишив Баварію, щоб навчатись акторській майстерності в Берлінському університеті мистецтв. Поки він жив у Берліні, то виступав у Театрі імені Максима Горького, Німецькому театрі та Концертхаусі. Після випуску в 2012 році він грав у кількох театрах, зокрема у Брауншвейзькому державному театрі. Крім того, Луїс робив власні театральні постановки, а також з’являвся у численних фільмах, серед яких - “Vom Graben” і “Im Alter von Ellen”.    
Анна Любинецька
Анна ЛюбинецькаУКРАЇНАРежисерка, сценаристка та режисерка монтажу з Києва, наразі проживає у Празі. Закінчує магістратуру з кінорежисури у кіношколі FAMU. Анна зняла кілька ігрових і документальних короткометражних стрічок. Її останні фільми – „Вечеря“ (2014), „Київ Прага“ (2016) та „Київ Москва“ (2016) – є поглядом на питання сучасного українського суспільства. Випускний фільм Анни „Київ Москва“ отримав нагороду „Магнезія“ Чеської Академії Кіно і Телебачення за найкращий студентський фільм у 2016 році.
Ольга Стуга
Ольга СтугаУКРАЇНАРежисерка й продюсерка, народилася в 1988 році в Черкасах, Україна. Після річної академічної відпустки, яку вона провела подорожуючи, в 2015 році Ольга почала працювати другим режисером і виконавчим продюсером фільму "Час хризантем" режисера Дмитра Мойсеєва. Того ж року організувала перший у Черкасах вікенд українського короткометражного кіно. "Фейсконтроль" (2016) - перша короткометражна робота Ольги Стуги в якості режисерки.
Маркош Крижак
Маркош КрижакУКРАЇНАЗ 13 років працює у сфері графічного дизайну. Зараз Маркош - дизайнерка чернівецької мистецької формації DZESTRA та студентка Української Академії Друкарства у Львові. Вона координує роботу Behance у Чернівцях - соціальної платформи, що об’єднує представників креативних професій. У 2016 році співорганізувала перший Behance Reviews Chernivtsi. “Плач вовче” - короткометражна анімаційна стрічка, створена Маркош Крижак у 2016 році.
Євген Кошин
Євген КошинУКРАЇНААвтор і режисер, народився у 1987 році в Донецьку, Україна. Закінчив Донецький національний університет за спеціальністю “Філологія” у 2009 році. Євген працював журналістом і сценаристом на донецьких та київських телеканалах. З 2013 року вивчає режисуру на Вищих курсах сценаристів і режисерів у Москві. Він був другим режисером і сценаристом на проектах Glorious Seven і Behind The Spotlight у Німеччині, режисером українського телесеріалу “Реальна містика”. “Зірка Давид” (2016) - перша студентська ігрова короткометражна стрічка Євгена Кошина.
Станіслав Битюцький
Станіслав БитюцькийУКРАЇНАРежисер, кінокритик і куратор, активно займається популяризацією незалежного кінематографу. У 2010 році Станіслав заснував перше в Україні онлайн-видання про фестивальне та експериментальне кіно “Cineticle” і очолив його в якості головного редактора. Публікувався в часописах про кіно та культуру “Сеанс”, “Colta”, “ШО”, “Kinote” й інших. У 2014 році Станіслав Битюцький зняв свою дебютну стрічку “До побачення, сінефіли”, прем’єра котрої відбулась на кінофестивалі “Молодість”. У 2016 році на Одеському кінофестивалі відбулась прем’єра його другої стрічки “24”.
Крістен Свонбек
Крістен СвонбекСШАКрістен здобула диплом магістра у кіношколі при Школі мистецтв Тіш Нью-Йоркського Університету. Вона була режисеркою кількох короткометражних стрічок, серед яких “Single Girl” (2008), вперше показана на кінофестивалі у Лос-Анджелесі, та “Between Josie and Maria” (2014), яка отримала грант від Асоціації іноземної преси Голлівуду. Її найновіший короткометражний фільм “At Least You Are Here” (2016) також мав прем’єрний показ на кінофестивалі у Лос-Анджелесі. Крістен - мисткиня й режисерка монтажу, вона працює над документальними та ігровими фільмами, а також над комерційним контентом для телебачення й онлайн-платформ.    
Володимир Бакум
Володимир БакумУКРАЇНАУкраїнський режисер і актор, народився в 1990 році у Вінниці, Україна. У 2013 році закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім. Леонтовича за спеціальністю актор драматичного театру та кіно. 3 2015 року Володимир навчається в Київському  національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, де вивчає режисуру художнього фільму. За останні три роки Володимир Бакум зняв три короткометражні стрічки: “Квиток” (2015), “Спокута” (2015) та “Висока гора” (2016).
Анастасія Супрун
Анастасія Супрун
Дані Штерн
Дані Штерн
Ярослав Кратохвіл
Ярослав Кратохвіл
Веред Зайтман
Веред Зайтман
info
prev / next