23 квітня

22:00

МАРІЇНСЬКИЙ ПАРК ("РАКУШКА")

Один із трьох жанрових показів на відкритому повітрі буде присвячений романтичним фільмам. І якщо хоррори чи комедії - це жанри найчастіше віддалені від навколишніх реалій і дозволяють нам зануритись у паралельний світ зі своїми правилами та умовностями, то блок фільмів про кохання покликаний нагадати про найтерпкіше переживання, знайоме кожному і часто вирішальне в питанні подальшого щасливого або нещасного життя.


Rise.jpg

Відродження
Жан-Франсуа Раваньян
Бельгія / 2015, 23 хв

Сара отримує телефонний дзвінок, який нагадує їй про минуле. У неї в думках лише одне: перетнути Середземномор'я і повернутись в Туніс, ціною брехні найближчим і найдорожчим людям. Сповнена сильних емоцій, вона вирушає у подорож, щоб виконати обіцянку, що вона колись дала чоловікові, якого вона кохала.

Touch_Still_2.jpg

Дотик
А. Стівен Лі
США / 2015, 11 хв

Коли життя 14-річної дівчинки сколихнуло захоплення новим тренером з плавання, вона переноситься у світ незвіданих раніше відчуттів між юністю та жіночою зрілістю, назавжди залишаючи дитинство у минулому.


Nkosi.jpeg

Зачіска Нкосі
Фредеріке Мігом
Бельгія / 2015, 14 хв

Сварка з хлопцем на вулиці конголезького району Брюсселя змушує Єву сховатись у перукарні. Спершу африканка з салону допомагає жінці у біді. Але коли стає зрозуміло, через що відбулась сварка, її думка змінюється...

Love Story Not.png

Не-любовна історія
Йозеф Ангі Ноен
Індонезія / 2015, 30 хв

Це історія про маскулінність крізь жіноче сприйняття. Нінг та Марта - дві повії, які живуть у різних класах, поки вони не зустрічають Еріка, хлопця з прихованими намірами.


Недосконалий Подарунок
Ієр Саїд
Аргентина / 2015, 15 хв

Сьогодні у Мартіна день народження. Незвичний подарунок змусить його замислитись над тим, як його сприймають інші.