13029447_789601831170325_3244654972159305940_o.jpg

Акредитація індустрії

Ми тішимо себе думкою, що не тільки показуємо тонни короткого метру, але й опосередковано впливаємо на індустрію короткометражного кіно в Україні.

Тому ми оголошуємо акредитацію для представників індустрії кіно, які працюють з коротким метром, щоб ви мали можливість максимально використовувати фестиваль задля свого професійного зростання.

Нас відвідають іноземні режисери, продюсери, кіножурналісти, представники кіношкіл і фестивалів, інші діячі кіноіндустрії. 

Окрім можливості отримати квитки на покази за акредитацією, представники індустрії зможуть долучатися до нетворкінг та індустрійних подій фестивалю та будуть у курсі всіх новин фестивалю.

Акредитація не гарантує наявності вільних місць на кожен з 35-ти сеансів. Протягом кінофестивалю власник абонемента має право отримати квиток на будь-який сеанс у фестивальних касах. На підставі акредитації квиток видається безкоштовно.

У зв'язку з обмеженою кількістю місць в отриманні акредитації може бути відмовлено. Про надання чи відмову в акредитації заявнику повідомлять електронною поштою, зазначеною у формі, до 12-го квітня включно.

Вартість індустрійної акредитації: 300 грн. (Оплата відбувається після підтвердження акредитації)

Після 12-го квітня відправляйте ваші заявки на info@kisff.org. Надання акредитації після 12-го квітня не гарантується.