24 квітня

14:00

КІНОПАНОРАМА

Один із найстаріших фестивалів короткометражного кіно Німеччини представить на #KISFF2016 підбірку робіт за всю історію фестивалю. У 2015 році "Інтерфільм" розміняв четвертий десяток і, не знижуючи обертів, рухаєтся далі. Якщо дивитися крізь призму одного з тег-лайнів цьогорічного KISFF "Кіно без терміну придатності", то стає цікавим питання: як рухався короткометражний кінематограф останні десятиліття, особливо в "доцифрову еру". У той час кіно було не тільки складно зняти, але й не менш складно показати публіці. Подумайте, один фестивальний блок - це приблизно 50-70 кілограмів плівки, яку потрібно було доставити в потрібний час у потрібне місце з різних куточків світу! Сьогодення полегшило життя для фестивалів і кінематографістів, але чи відобразилося це на кіно? На ці питання кожен відповість самостійно, можливо, програма "Інтерфільм Берлін. Краще за 30 років" в цьому допоможе.


Зуби
Руаірі О'Браєн
Ірландія / 2006, 2 хв

Двоє старих друзів поїхали разом порибалити на озеро і загрались зі своїми вставними зубами.

Вавилон
Хендрік Дюссольє
Франція / 2009, 14:30 хв

Від давніх міфічних часів до неймовірної штовханини у самісінький центр Шанхаю: двоє молодих фермерів вирушають зі свого села до столиці.


3x3
Нуно Роча
Португалія / 2009, 6 хв

Охоронець цілими ночами грає у баскетбол, вдосконалюючи свої навички гри. Нічний прибиральник йому не суперник, однак він не збирається так швидко здаватись.

Ляпсус
Хуан Пабло Зарамелла
Аргентина / 2007, 3 хв

Не можна недооцінювати темні сили.


Моя черга
Ісмет Ергюн
Німеччина, Туреччина / 2007, 10 хв

Група хлопчиків вигадали гру: за допомогою римівки вони визначають, хто з них піде в кіно. Оскільки зібраних грошей на квитки для всіх не вистачає, розвагу треба ділити якомога активніше.

Сторожовий пес
Білл Плімптон
США / 2004, 4:30 хв

Чому собаки гавкають на таких невинних створінь, як голуби і білки... чого вони бояться? Цей фільм дає відповідь на це вічне питання.


Пряме попадання
Петер Дітріх
Німеччина / 2006, 1 хв

Один чоловік, один м'яч та усвідомлення того, що не влучати в ціль - це теж мистецтво.

Графиня ді Кастільйоне
Девід Лодж
Великобританія / 1999, 13 хв

Графиня з'являється з магічного капелюха і зникає знову після кількох дивних подій. Фільм інспірований ранніми фотопортретами Маєра Фрерса.


Ромео і Джульєтта
Самулі Валкама
Фінляндія / 2002, 1 хв

Переказ "Ромео і Джуельєтти" Шекспіра за 30 секунд!

Мелодія
Хосе Марі Гоенага
Іспанія / 2005, 9:30 хв

Чоловіка зачаровує жінка, яка співає у сусідній машині, але їхнє спілкування зустрічає перешкоди. Тому йому залишається сподіватись лише на радіо.


Наша прекрасна природа
Томер Ешед
Німеччина / 2008, 5 хв

Все, що ми хотіли знати про шлюбні звички водяних землерийок.

Листівка
Стефан Ле Лей
Франція / 2009, 7:30 хв

Юнак намагається зустрітись з коханням усього свого життя. Але проблема в тому, що вони обоє замкнені у власних світах поштових листівок.


 

Музика для однієї квартири та шести барабанщиків
Улла Сімоннсон, Юханес Шерне-Нільсон
Швеція / 2001, 9:30 хв

Шестеро людей вриварються в квартиру і створюють музику за допомогою меблів та приладів, які їм вдається знайти.