Круглий стіл з фестивальної дистрибуції

27 квітня

КАМА

17:00

Gerald Weber.jpg

Ґеральд Вібер

Serge Abiaad.jpg

Серж Абіяд

Wouter Jansen.jpg

Ваутер Янсен

 

Круглий стіл з фестивальної дистрибуції дасть змогу усім охочим дізнатися більше про специфіку роботи у цій сфері. Представники найбільших дистрибуційних компаній розкажуть усім охочим про власний досвід роботи в дистрибуційних компаніях, подачу і відбір фільмів на фестивалях, дадуть поради, на які фестивалі краще подавати фільми, а також яким чином будувати фестивальну стратегію. Серед учасників круглого столу – Ґеральд Вібер, представник австрійської дистрибуторської агенцї sixpackfilm, що спеціалізується на короткометражному та експериментальному кіно, генеральний директор канадської незалежної дистриб'торської компанії La Distributrice de Films Серж Абіяд, а також директор нідерландської дистриб’юторської компанії Some Shorts Ваутер Янсен.

Захід проводитиметься англійською мовою.


Творча зустріч

27 квітня

Кінотеатр Україна (Синя зала)

17:00

György Pálfi.jpg
 

Протягом зустрічі угорський режисер Дьордь Палфі розповість про свою творчість, а також про процес створення фільму. Стрічки Дьордя Палфі «Таксидермія», «Фінальний монтаж», «Гикавка» брали участь у програмах багатьох найвідоміших світових кінофестивалей, серед яких Канни, Санденс, Гонк-Конг і, звісно, Молодість. А його остання стрічка «Вільне падіння» отримала найвищу відзнаку в Карлових Варах. Дьордь щойно закінчив зйомки свого наступного фільму — вільної адаптації «Голосу Господа» Станіслава Лема.


Творча зустріч

28 квітня

Кінотеатр Україна (Синя Зала)

13:00

Poggi_Vinel.jpg

Джонатан Вінель і Кароліна Поґі

Творчий дует – Джонатан Вінель і Кароліна Поґі – у Києві! Режисери зустрінуться з київськими кіноманами у рамках індустрійної секції фестивалю, щоб поговорити про власну творчість і досвід спільного створення фільмів. Окрім того, Джонатан і Кароліна представлять програму власних фільмів, серед яких серед яких володар Золотого ведмедя Берлінале «Поки є рушниці» і знятий у GTA V «Мартен плаче».

Після показу у глядачів буде можливість поспілкуватися з режисерами у форматі Q&A.


One-to-One meetings with film professionals

28 квітня

КАМА

13:00

Per Fikse.jpg

Пер Фіксе

Лоуренс Реймонд

Serge Abiaad.jpg

Серж Абіяд

Wouter Jansen.jpg

Ваутер Янсен

Один на один зустріч у короткому форматі для представників української кіноіндустрії, протягом якої у вас буде можливість поставити питання представникам відомих кінофестивалей і дистрибуційних агенцій. Таймінг однієї зустрічі – 15 хвилин. Для того, щоб взяти участь, необхідно зареєструватися.

Зустрічі проводитимуться англійською мовою.


Панельна дискусія meet a festival

28 квітня

15:00

КАМА

Laurence Reymond.jpeg

Лоуренс Реймонд

Per Fikse.jpg

Пер Фіксе

Шимон Стемплєвскі

 

Ця панель буде цікава усім людям, які займаються кінофестивалями. Ми поговоримо про тенденції у фестивальному світі, принципи відбору, дамо відповіді на питання фільммейкерів та подискутуємо про найбільш актуальні та болючі питання фестивального світу: просування, screening fee, "фейкові" фестивалі та як зробити так, щоб твій фільм став хітом! Представники передових кінофестивалів, різних за історією та фокусом, таких як кінофестиваль у Норвегії (Minimalen Short Film Festival), польский Short Waves та каннський Двотижневик режиссерів, будуть раді поділитися своїми думками з усіма, хто хоче “пройтись по червоній доріжці”.

Захід проводитиметься англійською мовою.