Переможці KISFF

 

Перший блок присвячений переможцям фестивалю: володар головного призу міжнародного конкурсу, фільм “Шасс Рояль” режисерів Ліз Акока та Роман Ґере, “Кіно про Літо” Еммануеля Марра, який отримав спеціальний приз, а також стрічки “Три сходинки” та “Автостопер”.

Хронометраж: 97 хв.

Вікові обмеження: 16+

Покази: 

субота, 10 лютого, 18:00

неділя, 11 лютого, 18:00

Шасс Рояль

Ліз Акока, Роман Ґере

Франція / 2016, 28 хв

Анжеліці 13 років, вона найстарша дитина в родині, живе у передмісті Валенсьєна. Сьогодні у школі їй запропонували пройти прослуховування на роль у фільмі.

 

Приз "Illy" програми Director's Fortnight на Каннському кінофестивалі;

Нагороди кінофестивалів Bordeaux IFF, the Angers FF and Clermont-Ferrand ISFF та багатьох інших;

Grand Prix KISFF.


Кіно про Літо

Еммануель Марр

Франція / 2017, 30 хв

Літо. Філіп їде з Орельєн та його 9-річним сином, Балтазаром. Ніхто не переймається про туристів, уздовж траси кучкуються споти для відпочивальників, сліпить серпневе сонце. Це бентежить Філіпа. Він хоче піти. Бальтазар утримує його від цього.

Переможець Clermont-Ferrand ISFF;

Особлива відзнака журі KISFF.

 


Три сходинки

Йозеф "Сосо" Бліадзе

Грузія / 2017, 19 хв

13-річна Маріам живе зі своїм батьком Резо в однокімнатній хатині, що знаходиться в дуже бідному районі Тбілісі. Вони живуть за межею бідності, змушені красти час від часу. Окрім фінансових проблем, Маріам також турбує процес її становлення як жінки й страх того, що батько може зрадити їй заради грошей.

Приз глядацьких симпатій та особлива відзнака журі KISFF.


Автостопер

Джеро Юн

Південна Корея / 2016, 20 хв

Підозрілий хлопець намагається зловити автівку посеред глухого лісу. Та, здається, ніхто не готовий його підібрати. Справа йде до ночі, водій мінівену раптово зупиняється, бо на своєму шляху помічає цього хлопця, який без роздумів сідає у його авто.

Офіційна селекція Каннського кінофестивалю

Приз за кращу режисуру на KISFF