Comment

Ааанімаційне божевілля від #KISFF2016

Аааанімаційне божевілля повертається знову — 19 та 20 березня! Воно таке божевільне і таке анімаційне, що навіть важко підібрати слова. Обійдемось без вже звичних «найкращі», «ексклюзивні», «унікальні», «вперше» та «не можна пропустити».

Але чи можливо взагалі описати справжнє божевілля? Його можна тільки пережити! Рефлексії на папері — це справа майстрів літературних жанрів, до яких ми себе не відносимо. А коли мова йде ще й про мистецтво візуальне, то нема сенсу витрачати ваш час на читання банальних слів! Запрошуємо всіх божевільних пошановувачів анімації, які бажають перевірити на собі новий метод терапії та трішки посміятися.Цього року аж 12 анімаційних робіт буде представлено в програмі, зокрема стрічки з Німеччини, Великобританії, Бельгії, Угорщини, Китаю, Ісландії, Естонії, Швеції та Франції. Це далеко не ті мультики, до яких ми звикли в дитинстві чи по телебаченню, будьте впевнені! 

Програма: http://www.kisff.org/animation-madness. Ці фільми будуть показані обидва дні.

Долучитися на Facebook

Квитки можна знайти в Кінопанорамі, сервісі 1001bilet та на Concert.ua.

Подія проходить в рамках передфестивальних показів #KISFF2016, якому цьогоріч виповнюється п’ять років! Своєрідний аперитив перед величезним святом короткого метру, який накриє всіх нас вже наступного місяця! 

Сам #KISFF2016 пройде з 20 по 24 квітня 2016. Абонементи на весь фестиваль вже в продажі.

 


Comment

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF) вводить національний конкурс з призовим фондом

Comment

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF) вводить національний конкурс з призовим фондом

З 20 по 24 квітня відбудеться п'ятий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF). Цього року організатори вирішили внести ряд змін в форматі фестивалю: одна з найприємніших для українських кінематографістів — “Національний конкурс”. Минулі роки фестиваль презентував українські стрічки у “Національній панорамі”, яка була позбавлена конкурсної складової та виконувала репрезентативну роль. Цьогоріч було прийнято рішення окрім міжнародного конкурсу ввести також національний. Деталі з приводу журі та призового фонду програми будуть оголошені згодом.

“Не зважаючи на “фінансову дистрофію” та відсутність бажання підтримувати форум з боку компетентних сторін, нами було прийнято рішення про створення “Національного конкурсу”. Звичайно, призовий фонд не буде захмарним, але сподіваємось, що він стане підтримкою та мотивацією для наших кінематографістів в умовах обмеженої кількості можливостей для фінансування кіно. Наше бачення призового фонду — підтримка наступних творчих доробків переможців на етапах розробки або пошуків наступного проекту. Звичайно, ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до розвитку українського кіно та приєднатися до нашої ініціативи.” — розповідає директор фестивалю, Кирило Марікуца.

Останній шанс подати фільм для участі в Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів можна до 10 березня. Правила прийому доступні за посиланням: www.kisff.org/submit/ 

Для українських режисерів подача фільму на фестиваль залишається безкоштовною. До розгляду приймаються стрічки будь-якого жанру. Головна умова — хронометраж до 30 хвилин.

Нагадуємо, #KISFF2016 пройде в Києві з 20 по 24 квітня 2016 року. Головною локацією фестивалю залишається кінотеатр Кінопанорама, інші локації та активності фестивалю будуть анонсовані вже найближчим часом. Програма фестивалю обіцяє відповідати духу “боротьби за справжнє кіно” та буде спрямована перш за все на тих, хто не боїться нового та не вдовольняється атрофованим пост-постмодернізомом, що ховається за обіцянками приємного проведення часу.

Незламний під фінансовим тягарем, фестиваль залишається лояльним до глядачів.Фестивальні абонементи на весь фестиваль вже доступні за посиланням (goo.gl/W4Z5OC) за мінімальною можливою ціною (100 грн). Наступна черга абонеметів (200 грн) також вже у продажі — для тих, хто готовий підтримати фестиваль більше. Кількість абонементів дуже обмежена. Вхідний квиток на фестиваль залишається на символічному рівні і буде менший за ціну кави, долара чи звичайного кіносеансу. Слідкуйте за інформацією!

Приєднатися до події на facebook: www.facebook.com/events/812509038861094/

 


Comment

В рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2015 відомі українські продюсери  консультуватимуть молодих режисерів

Comment

В рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2015 відомі українські продюсери консультуватимуть молодих режисерів

Кінокомпанія 435 FILMS в рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2015 ініціювала нову освітню програму для режисерів.

Такого роду проект вперше відбувається в Україні та отримав назву «Short doctoring». Основна мета ініціативи - допомога молодим режисерам та продюсерам створювати короткометражні фільми в сучасних українських реаліях.

До участі запрошуються режисери, які мають ідею та синопсис майбутнього короткометражного фільму. Прийом заявок триватиме до 17 квітня. Серед запропонованих проектів буде обрано п’ять найбільш перспективних. Під час «Short doctoring» - сесії в Києві, обрані учасники отримають індивідуальні рекомендації від фахівців кіногалузі. Консультувати будуть такі відомі експерти: Олег Кохан, Світлана Зінов’єва, Віктор Приходько, Олена Фетісова та Денис Іванов.

24 квітня відбудеться консультаційна сесія, в ході якої відомі професіонали  особисто поділяться багаторічним досвідом. Консультації покликані допомогти учасникам у написанні сценаріїв, формуванні бюджету, пошуку інвесторів, зйомках та подальшому просуванні готового кіно твору на українському і світовому ринках.

 

Comment

Британський «Фільм, що купує кінотеатр» покажуть у Києві!

Comment

Британський «Фільм, що купує кінотеатр» покажуть у Києві!

«Фільм, що купує кінотеатр» унікальний проект, що був створений режисерами, музикантами, поетами та активістами, серед яких PortisheadМарк КазінсБен РіверсНіколас РоугEfterklang та інші. Ціль проекту була проста – врятувати незалежний кінотеатр «Cube Microplex», що знаходиться в Бристолі, Велика Британія. Кінотеатр хотіли випровадити з приміщення, яке він орендував останні п'ятнадцять років, а мистецький пласт Британії не дав цього зробити і поставив собі ціль – викупити приміщення кінотеатру.

 «Фільм, що купує кінотеатр» - є альманахом однохвилинних фільмів. 70 художників створили 70 стрічок, що були впорядковані в єдиний художній твір. Кожна хвилина є частиною послідовності, яка разом утворює лабіринт з світла і звуку, показуючи сутність самостійного громадського кіно. Після 19 місяців бурхливої кампанії з збору коштів – ціль було досягнуто!

Британська прем’єра стрічки відбулася на престижному BFI London Film Festival, а міжнародна прем’єра відбудеться на Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів 2015 (#KISFF2015).

 Ця подія є актуальною, в реаліях зникнення з карти Києва кінотеатру Жовтень, пожежі в кінотеатрі Кінопанорама, тому окрім показу стрічки пройде зустріч небайдужих з директорами кінотеатрів Кінопанорамb та Жовтень – кінозалів що боряться за своє існування та існування майданчиків незалежного кіно, та на прикладі «Фільма, що купив кінотеатр» - пройде обговорення успішних кейсів порятунку кінотеатрів громадськістю.

Захід відбудеться в рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2015 (#KISFF2015), який пройде в Києві з 22 по 26 квітня. Фестиваль представить нові здобутки світового та національного короткометражного кінематографу, за п’ять днів фестивалю буде представлено близько тридцяти тематичних блоків. Національні фокуси, ретроспективи, тематичні добірки та традиційні напрямки – все це буде представлено до уваги глядачів

Не зважаючи на тяжку фінансову ситуацію та проблеми з фінансування, #KISFF2015 залишається лояльним до глядачів, ціна квитка носитиме символічний характер, а обмежену кількість абонементів, для найвідчайдушніших кіноманів, які дають право доступу на всі покази фестивалю - вже можна придбати за посиланням

Слідкуйте за оновленням інформації!

www.kisff.org

 

Контакти для преси:

Сергій Клімов

093 157 5737

Klimov.sergiy@gmail.com

Comment

Прийом українських робіт на Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – #KISFF2015

Comment

Прийом українських робіт на Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – #KISFF2015

Kyiv International Short Film Festival нагадує про прийом заявок від українських кінематографістів. Кінцева дата подачі стрічок –  7 березня 2015 року включно. Зробити це можливо на сайті кінофестивалю www.kisff.org

 «В умовах коли країна, через об’єктивні та суб’єктивні фактори, не вважає пріоритетним напрямком підтримку кіно ми самі повинні собі допомагати, консолідуючи сили для створення, демонстрації та розповсюдження українського кіно, як в середині країни так і на міжнародній арені. KISFF – покликаний сприяти цим процесам та є платформою для спілкування та розвитку короткого метру. Тому ми з нетерпінням чекаємо на ваші стрічки усіх жанрів і типів, не розділяючи їх на студентські, професійні чи аматорські роботи. Запрошуємо до участі створені за 2014-2015 роки українські та зняті у міжнародній ко-продукції стрічки. Детальні правила прийому фільмів можна знайти на нашому інтернет-сайті» - зазначає фестивальний координатор, Марікуца Кирило.

 Цього року Kyiv International Short Film Festival проходитиме з 22 по 26 квітня. Фестивальним центром залишається кінотеатр «Кінопанорама». На відвідувачів чекає низка приємних нововведень та прем’єрних подій: нові напрямки, нові фільми та нові партнери фестивалю.

 Слідкуйте за новинами в соціальних мережах www.facebook.com/KyivISFF та www.vk.com/kisff або на сайті фестивалю www.kisff.org.

 

Довідка:

 Минулорічний фестиваль відвідало близько 15 000 глядачів, які переглянули 200 фільмів за п’ять фестивальних днів.

 Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, а також студентів кіно. Це також місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп. Врешті, це  можливість обмінюватися ідеями через спільне перебування на фестивалі для художників.

 Ми прагнемо відкривати потенціали і заохочувати режисерів різного віку до інновацій і творчості. КМФКФ націлений представляти новітні розробки, пропагувати якість, естетику і тематичність в кінематографі. Фестиваль організовує конкурсну програму, фокусуєтеся на презентації класичного та авангардного національного кіно мистецтва, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми, а також прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їх короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

 

press@kisff.org

+38 093 157 5737

Сергій Клімов

Comment

Прес-анонс набору українських фільмів на KISFF'14

Comment

Прес-анонс набору українських фільмів на KISFF'14

Продовжено прийом українських робіт на

Kyiv International Short Film Festival 2014

 

Kyiv International Short Film Festival оголошує про продовження прийому заявок українських фільмів до 15 квітня 2014 року включно.  Подати роботи можна на сайті кінофестивалю www.kisff.org

 

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші стрічки усіх жанрів і типів, не розділяючи їх на студентські, професійні чи аматорські роботи. Запрошуємо до участі створені за 2013-2014  українські та зняті у міжнародній співпраці стрічки. Детальні правила прийому фільмів можна знайти на нашому інтернет-сайті.

 

Цього року Kyiv International Short Film Festival пройде втретє в кінотеатрі «Кінопанорама» з 21 по 25 травня. Детальну програму фесту буде оголошено згодом. Протягом фестивалю відбудеться ряд паралельних подій, які також будуть оголошені пізніше.

 

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах www.facebook.com/KyivISFF та www.vk.com/kisff або на сайті фестивалю www.kisff.org.

 

Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, а також студентів кіно. Це також місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп. Врешті, це  можливість обмінюватися ідеями через спільне перебування на фестивалі для художників.

 

Ми прагнемо відкривати потенціали і заохочувати режисерів різного віку до інновацій і творчості. КМФКФ націлений представляти новітні розробки, пропагувати якість, естетику і тематичність в кінематографі. Фестиваль організовує конкурсну програму, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми, а також прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їх короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

 

ПРЕС КІТ за посиланням

 

Comment