Продовжено прийом українських робіт на

Kyiv International Short Film Festival 2014

 

Kyiv International Short Film Festival оголошує про продовження прийому заявок українських фільмів до 15 квітня 2014 року включно.  Подати роботи можна на сайті кінофестивалю www.kisff.org

 

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші стрічки усіх жанрів і типів, не розділяючи їх на студентські, професійні чи аматорські роботи. Запрошуємо до участі створені за 2013-2014  українські та зняті у міжнародній співпраці стрічки. Детальні правила прийому фільмів можна знайти на нашому інтернет-сайті.

 

Цього року Kyiv International Short Film Festival пройде втретє в кінотеатрі «Кінопанорама» з 21 по 25 травня. Детальну програму фесту буде оголошено згодом. Протягом фестивалю відбудеться ряд паралельних подій, які також будуть оголошені пізніше.

 

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах www.facebook.com/KyivISFF та www.vk.com/kisff або на сайті фестивалю www.kisff.org.

 

Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, а також студентів кіно. Це також місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп. Врешті, це  можливість обмінюватися ідеями через спільне перебування на фестивалі для художників.

 

Ми прагнемо відкривати потенціали і заохочувати режисерів різного віку до інновацій і творчості. КМФКФ націлений представляти новітні розробки, пропагувати якість, естетику і тематичність в кінематографі. Фестиваль організовує конкурсну програму, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми, а також прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їх короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

 

ПРЕС КІТ за посиланням

 

Comment