Kyiv International Short Film Festival нагадує про прийом заявок від українських кінематографістів. Кінцева дата подачі стрічок –  7 березня 2015 року включно. Зробити це можливо на сайті кінофестивалю www.kisff.org

 «В умовах коли країна, через об’єктивні та суб’єктивні фактори, не вважає пріоритетним напрямком підтримку кіно ми самі повинні собі допомагати, консолідуючи сили для створення, демонстрації та розповсюдження українського кіно, як в середині країни так і на міжнародній арені. KISFF – покликаний сприяти цим процесам та є платформою для спілкування та розвитку короткого метру. Тому ми з нетерпінням чекаємо на ваші стрічки усіх жанрів і типів, не розділяючи їх на студентські, професійні чи аматорські роботи. Запрошуємо до участі створені за 2014-2015 роки українські та зняті у міжнародній ко-продукції стрічки. Детальні правила прийому фільмів можна знайти на нашому інтернет-сайті» - зазначає фестивальний координатор, Марікуца Кирило.

 Цього року Kyiv International Short Film Festival проходитиме з 22 по 26 квітня. Фестивальним центром залишається кінотеатр «Кінопанорама». На відвідувачів чекає низка приємних нововведень та прем’єрних подій: нові напрямки, нові фільми та нові партнери фестивалю.

 Слідкуйте за новинами в соціальних мережах www.facebook.com/KyivISFF та www.vk.com/kisff або на сайті фестивалю www.kisff.org.

 

Довідка:

 Минулорічний фестиваль відвідало близько 15 000 глядачів, які переглянули 200 фільмів за п’ять фестивальних днів.

 Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, а також студентів кіно. Це також місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп. Врешті, це  можливість обмінюватися ідеями через спільне перебування на фестивалі для художників.

 Ми прагнемо відкривати потенціали і заохочувати режисерів різного віку до інновацій і творчості. КМФКФ націлений представляти новітні розробки, пропагувати якість, естетику і тематичність в кінематографі. Фестиваль організовує конкурсну програму, фокусуєтеся на презентації класичного та авангардного національного кіно мистецтва, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми, а також прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їх короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

 

press@kisff.org

+38 093 157 5737

Сергій Клімов

Comment