Кінокомпанія 435 FILMS в рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2015 ініціювала нову освітню програму для режисерів.

Такого роду проект вперше відбувається в Україні та отримав назву «Short doctoring». Основна мета ініціативи - допомога молодим режисерам та продюсерам створювати короткометражні фільми в сучасних українських реаліях.

До участі запрошуються режисери, які мають ідею та синопсис майбутнього короткометражного фільму. Прийом заявок триватиме до 17 квітня. Серед запропонованих проектів буде обрано п’ять найбільш перспективних. Під час «Short doctoring» - сесії в Києві, обрані учасники отримають індивідуальні рекомендації від фахівців кіногалузі. Консультувати будуть такі відомі експерти: Олег Кохан, Світлана Зінов’єва, Віктор Приходько, Олена Фетісова та Денис Іванов.

24 квітня відбудеться консультаційна сесія, в ході якої відомі професіонали  особисто поділяться багаторічним досвідом. Консультації покликані допомогти учасникам у написанні сценаріїв, формуванні бюджету, пошуку інвесторів, зйомках та подальшому просуванні готового кіно твору на українському і світовому ринках.

 

Comment