«Фільм, що купує кінотеатр» унікальний проект, що був створений режисерами, музикантами, поетами та активістами, серед яких PortisheadМарк КазінсБен РіверсНіколас РоугEfterklang та інші. Ціль проекту була проста – врятувати незалежний кінотеатр «Cube Microplex», що знаходиться в Бристолі, Велика Британія. Кінотеатр хотіли випровадити з приміщення, яке він орендував останні п'ятнадцять років, а мистецький пласт Британії не дав цього зробити і поставив собі ціль – викупити приміщення кінотеатру.

 «Фільм, що купує кінотеатр» - є альманахом однохвилинних фільмів. 70 художників створили 70 стрічок, що були впорядковані в єдиний художній твір. Кожна хвилина є частиною послідовності, яка разом утворює лабіринт з світла і звуку, показуючи сутність самостійного громадського кіно. Після 19 місяців бурхливої кампанії з збору коштів – ціль було досягнуто!

Британська прем’єра стрічки відбулася на престижному BFI London Film Festival, а міжнародна прем’єра відбудеться на Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів 2015 (#KISFF2015).

 Ця подія є актуальною, в реаліях зникнення з карти Києва кінотеатру Жовтень, пожежі в кінотеатрі Кінопанорама, тому окрім показу стрічки пройде зустріч небайдужих з директорами кінотеатрів Кінопанорамb та Жовтень – кінозалів що боряться за своє існування та існування майданчиків незалежного кіно, та на прикладі «Фільма, що купив кінотеатр» - пройде обговорення успішних кейсів порятунку кінотеатрів громадськістю.

Захід відбудеться в рамках Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2015 (#KISFF2015), який пройде в Києві з 22 по 26 квітня. Фестиваль представить нові здобутки світового та національного короткометражного кінематографу, за п’ять днів фестивалю буде представлено близько тридцяти тематичних блоків. Національні фокуси, ретроспективи, тематичні добірки та традиційні напрямки – все це буде представлено до уваги глядачів

Не зважаючи на тяжку фінансову ситуацію та проблеми з фінансування, #KISFF2015 залишається лояльним до глядачів, ціна квитка носитиме символічний характер, а обмежену кількість абонементів, для найвідчайдушніших кіноманів, які дають право доступу на всі покази фестивалю - вже можна придбати за посиланням

Слідкуйте за оновленням інформації!

www.kisff.org

 

Контакти для преси:

Сергій Клімов

093 157 5737

Klimov.sergiy@gmail.com

Comment