22 квітня

22:00

Кінопанорама

Після того, як ідеологія комунізму разом з фантомами табуйованих тем покинули Україну, пригнічене десятиліттями лібідо вивільнилось шляхом вульгаризації жіночого тіла як сексуального об'єкту (Віа Гра, Вєрка Сєрдючка & so on). Кіно як мистецтво, здатне говорити неприховану правду про людський стан, в тому числі і про нашу сексуальність, вже встигло показати з екранів все, включно з хардкором, і, здається, сьогодні вже жоден фільм геть ніяк не може обійтись без сексу. Може, тому на наших вулицях все менше розцяцькованих кокеток?
В даній підбірці є як сатирична анімація з традиційно незакомплексованої Швеції, так і найновіший фільм відомого авангардного режисера Петера Черкаські, де сама кіноплівка стає не лише носієм, а й матеріалом для цього found footage фільму на межі чуттєвості і екстазу.


Вишукане тіло
Петер Черкасський
Австрія / 2015, 19 хв

Цей фільм створено на основі різних джерел, що породжують його неоднорідність, яку я сприймаю у дусі сюрреалістичної техніки "вишуканий труп". У той самий час назва фільму є посиланням на "вишукане тіло", яке репрезентує аналогове кіно у наші дні.

putain.jpg

Повія
Кіпрія Донато
Бельгія / 2015, 5 хв

Подорож крізь заплутані відчуття шести жінок, їхні життя у якості повій та те, у який спосіб їхні тіла виставлені напоказ і яку роль вони відіграють.


Junk of the Heart.jpg

Мотлох у серці
Міке Брієрс
Бельгія / 2015, 12 хв

Фелікс починає відео-проект про сексуальні фантазії молодшої за нього дівчини Елізи. Вони визначають правила, але з розвитком проекту їхні бачення розходяться значно більше, ніж вони очікували.

Homebodies.jpg

Домувальники
Янні Варнок
Австралія / 2015, 15 хв

Домогосподарка з передмістя спілкується з незнайомцем в Інтернеті. Чоловік з передмістя обмотує тіло гарячими різдвяними гірляндами і сидить у ванні. За волею випадку, намагаючись уникати життя, ця пара знаходить одне одного у найбільш банальний та звичний спосіб.


2016 Voyeur - Photo 01.jpg

Вуаєр
Педро Флоренсіо
Португалія / 2015, 11 хв

Погляд у закулісся порнографії, з єдиної у Португалії кінокомпанії порнофільмів.

Sex _ Taxes.jpg

Секс та податки
Єва Айнхорн
Швеція / 2015, 12 хв

У Крабштаді влада субсидує порно як ліки від зимової депресії. Директор з розвитку вирішує відкрити магазин порно, але коли все йде не за планом, Шлоп-Шлоп та КК мають врятувати місто. Вони звертаються за допомогою в Інститут Фемінізму.


Пілоти по дорозі додому
Прійт Пярн, Ольга Пярн
Естонія, Канада / 2014, 16 хв

Втративши свій літак, троє пілотів з незрозумілих причин опиняються посеред пустелі. На їхньому небезпечному і непередбачуваному шляху додому вони стають жертвами марева і потрапляють у тенета власних дивних фантазій.