Це все почалось тоді...


Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформи короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів та поціновувачів кіно. KISFF – це осередок для розвитку талантів та популяризації кінематографу як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп!

Ми прагнемо, щоб українські глядачі мали доступ до актуального короткого метру з усього світу, могли насолоджуватися кураторською роботою провідних представників індустрії, знайомитись із кращими доробками кіно за всю історію його існування та насолоджуватися українськими фільмами.

Окрім цього, фестиваль розуміє, що без освіти немає майбутнього. Неформальна освіта як один з напрямків діяльності фестивалю націлена на заохочення потенційних та вже досвідчених кінематографістів розширювати межі своїх знань шляхом переймання досвіду та спілкування з іноземними колегами.