Національна панорама – наш погляд на українське кіно. Тут і всім відомі українські «фестивальні хіти» так і зовсім нові імена. Ми дуже переживаємо за українське кіно і хочемо підтримувати його всіма можливими способами. Пропонуємо і вам робити те саме!

Не ставтесь до українського кіно упереджено, тут фільми дійсно варті уваги!

26 квітня 18:00

КІНОПАНОРАМА


ft2Wm5MZF5g.jpg

Позитив

Поліна Кельм

Україна / 2013

29 хв

Киянки Олена, Тая і Тамара все життя працюють на кіностудіях. Вони звикли боятися комп'ютерів і працювати лише з позитивною плівкою, монтуючи фільми, зняті іншими людьми. Їхній світ — це загублені на припорошених полицях кіноплівки. Героїні годують котів, щороку дивляться трансляції церемоній вручення Оскарів і потай мріють попрацювати над такими фільмами, як «Аватар». Усе своє життя вони залишаються за лаштунками кінематографа, по той бік екрана. Та зараз настав їхній час виходити на сцену…


10876726_812691522126862_292057522_o.jpg

Жопа Хенка

Дмитро Авдієв

Україна / 2014

хв

«Kissing Hank's Ass» підкреслює абсурдність сліпої віри загалом і в деякі із християнських принципів зокрема. Цю історію продумав Джейс Хьюгер і її можна прочитати у нього на сайті як сценарій або ж завантажити у вигляді брошури. Історія стала вельми популярною в атеїстичних колах і, звичайно ж, має відео-адаптації на Youtube та інших схожих ресурсах.


ft2Wm5MZF5g.jpg

 

Вбивці

Гліб Ведєнєєв

Україна / 2014

12 хв

Двоє приїжджають в невелике місто, щоб закінчити одну справу, але все відбувається за чужим сценарієм.


st Qara.jpg

 

Qara

Новруз Хікмет

Азербайджан, Україна /

12 хв 

Про що думає незнайомець, якого ми підібрали на вулиці. Можливо, він знає, про що ви думаєте…


На два дні довше

Ігор Судаков

Україна / 2014

15 хв

Це історія про українського селянина, який усе своє життя знімав короткометражні фільми і перетворив своє рідне село на маленький український Голлівуд. Кіно для нього це хобі та любов усього життя. Він навчив мене бути режисером – не заради грошей і слави, а через справжню любов до кіно.

 


Крамниця співочих пташок

Анатолій Лавренішин

Україна / 2014

18 хв

У 1682 році під час своєї останньої подорожі до Османської імперії Антуан Галлан занотував декілька історій, що розповів йому бродячий чернець. Невідомо, чому, але вони так і не увійшли до славнозвісного видання “Тисячі й однієї ночі”…