NoBudge - це сайт, на якому щотижня відбуваються прем'єри безбюджетних фільмів, відібраних самим Кентакером Одлі. Він головна зірка американських інді-фільмів Christmas, Again Чарльза Покеля і Sun Don't Shine Емі Сеймітц, а також Marriage Material мамблкор-генія Джо Сванберґа і минулорічного шедевра Queen of Earth Алекса Росса Перрі.

 

Кентакер Одлі випадково почав зніматись як актор тільки для того, щоб підгледіти як працюють інші режисери, адже сам починав з режисури. За принципом всезагальної онлайн-доступності Кентакер розмістив свої режисерські роботи на власному каналі вімео.
Він також є автором іронічної петиції Stop Making Indie Films, яку перший ж і підписав, обіцяючи перестати примножувати посередні недбало зроблені безбюджетні фільми. Його сайт NoBudge не є місцем для вірусних відео чи аматорського графоманства. Найчастіше ці фільми не вписуються в канони кон'юнктурних фестивалів завдяки своїй вродженій американській незалежності. Вони розповідають простими засобами про складні стосунки між людьми посередництвом невимушеної відданої гри і чуттєвої спостережливої режисури. 

Діамантовий день
Софія Банжаф
США / 2014, 8 хв

Короткометражний фільм Софії Банжаф (яка також грає роль Грасі) з невимушеним натуралізмом показує життя богемної молоді, тонко й чітко підкреслюючи період, який передує відповідальному дорослому життю.

Акторки
Джеремі Херш
США / 2015, 12 хв

У цій камерній стрічці Херш відкидає непотрібне і кристалізує історію зародження і згасання почуття та намагання його відновити. Зворушливий дует, який приходить і йде до того, як настає час запалити другу цигарку.


Циган
Метью Андерсон
США / 2014, 16 хв

Інтуїтивна послідовність сцен з пульсуючою енергією природи та розмитим поглядом на втрату невинності, які режисер Метью Андерсон елегантно і динамічно поєднує, фокусуючись на спантеличених\загублених\нещасних персонажах і ставлячись до них з незвичайною людяністю. Це гарна і ніжна робота із природньою акторською грою та трансцендентальними фінальними сценами.

 

Ми щось знайдемо
Кейсі Гуден
США / 2015, 12 хв

Як завжди переконливі, вразливі та смішні Актори Саймец та Каррут. Режисер Кейсі Гуден вловлює їхні дрібні невдоволення та зростаюче розчарування, майстерно вплітаючи їх у контекст їхніх відносин. Цю сповнену гумором та проникливу стрічку-спостереження створила група надзвичайно талановитих кінематографістів.


Старі друзі
Брюс Банді
США / 2015, 11 хв

Фільм показує більшість типових характеристик трупи - самовідданість на виступах, абсурдне кепкування та сцени палких танців.

У пошуках дива
Сем Кун
США / 2015, 14 хв

Вражаючі зображення, які, здається, матеріалізуються нізвідки. Тут нема діалогів, та й не потрібні вони - візуальне і музичне наповнюють усе, що вам потрібно знати або радше усе, що вам потрібно відчувати.