20 квітня

22:00

КІНОПАНОРАМА

Когось засмоктувала воронка Голлівуду, позбавляючи всього індивідуального, а хтось з європейських режисерів-авторів, таких як Шанталь Акерман, Вім Вендерс чи Брюно Дюмон, приїжджали показати романтизовані шосе і манхеттенські хмарочоси через своє унікальне бачення художників, захоплених або розчарованих країною, де кожен є самим собою і не боїться нічийого судження. У програмі "Одноповерхова Америка" - 2 коротких і один середній метр про американські дивацтва, і прекрасні і страшні.


Mallwalkers.png

Прогулянка торговим центром
Шон Кларк
США / 2014, 15 хв

Неосяжними, наче каньйони, залами та величезними приміщеннями торгового центру «Mall of America» загальною площею понад 390 000 м2 ще до його відкриття для відвідувачів крокує група літніх людей – так званих "молвокерів". Через їхнє потіння, буркотіння та базікання у торговому центрі та розташованому в ньому парку розваг ця документальна стрічка передає товариський дух і звички людей, які не дозволять довгим зимам Міннесоти відмовити їм у фітнесі.

Мідленд
Олівер Бернсен
США / 2015, 27 хв

Майк Бойд застряг у сільському Техасі, граючи тут у бейсбол вже три роки. Його шанси на Головну Лігу зменшуються, і він щодня стає все більш неспокійним. Несподівано Майк зустрічає молоду жінку на ім'я Челсі, яка співчуває йому і рятує його від щоденного тиску. За її ініціативою вони їдуть на околиці міста на таємну зустріч на покинутій індустріальній території. Події, які відбуваються, спершу видаються Майкові відповіддю на його сум'яття, але потім з'ясовується, що вони далекі від порятунку і стають справжнім випробуванням його духу й волі.


Ламерика
Стефано Галлі
США / 2015, 43 min

Візуальна історія у самому серці Сполучених Штатів із туринським режисером Стефано Галлі. Його єдиний супутник у подорожі – 16-міліметрова камера. З Флориди до Каліфорнії, перетинаючи Техас, Огайо, Міннесоту, Монтану, він волею випадку зустрічає унікальних персонажів і зафіксовує на плівку їхні особливості та експресію.