міжнародний конкурс.png
національний.png
European Short Awards.png

Short Matters — це унікальний проект Європейської Кіноакадемії, який охоплює найрізноманітніші роботи молодих представників кінематографа. Він організований у співпраці з низкою кінофестивалів, які ретельно відбирали стрічки, гідні отримати премію Європейської Кіноакадемії. Цього року гості KISFF мають можливість побачити три блоки насиченої програми, яка пропонує нам ознайомитися з дивовижними історіями, що відбуваються в різних куточках світу.

Програма присвячена фільмам-переможцям найбільш жаданих фестивалів: Канни, Берлін, Sundance, Венеція та фільмам, які впродовж минулого сезону відвідали сотні провідних фестивалів світу.

Фокуси фестивалю.png

Серед фокусів цьогорічного фестивалю: Канни стануть ближче та привезуть до Києва презентацію програми «Двотижневик режисерів»; фокус на творчості режисерського дуету Джонатана Вінеля та Кароліни Поґі з Франції,  чий стиль шокує та викликає захват; кіно Китаю  — під пильним оком фестивалю, а також програма «Там де нас нема», присвячена бентежному новому світові.  

Late Night Tales.png

Перед тим, як ви підете спати, ми хотіли б нагадати вам про те, що роблять люди уночі - у програмі «Midnight Sexy Shorts», про те, що любов не має кордонів ані духовних, ані тілесних - у «Out & Proud», налякати програмою «Жахи: Весняна істерія» та показати 100 фільмів за 100 хвилин. 

Сміх та сльози.png
Анімація.png
 
Для дітей та дорослих2.png
Експеременти2.png