• Синя зала (map)
  • Cinema Ukraina
  • Kyiv, Kyiv city
  • Ukraine

 ⬆Не забудь додати до свого календаря


Воно таке божевільне і таке анімаційне, що навіть важко підібрати слова… обійдемось без вже звичних «найкращі», «ексклюзивні», «унікальні», «вперше», «не можна пропустити» і т.д…. 

Цього року аж 13 анімаційних робіт буде представлено в програмі, зокрема стрічки з Німеччини, Великобританії, Бельгії, Угорщини, Швейцарії, Чехії, Естонії, Франції та України. Це далеко не ті мультики, до яких ми звикли в дитинстві чи по телебаченню, будьте впевнені!

Але чи можливо взагалі описати справжнє божевілля? Його можна тільки пережити! Рефлексії на папері — це справа майстрів літературних жанрів, до яких ми себе не відносимо. А коли мова йде ще й про мистецтво візуальне, то нема сенсу витрачати ваш час на читання банальних слів! Запрошуємо всіх божевільних поціновувачів анімації, які бажають перевірити на собі новий метод терапії та трішки посміятися.


RRRING RRRING!_ThomasKneffel_s_Still_02.jpg

ДЗЗИНЬ-ДЗЗИНЬ!

Томас Кнеффель

Німеччина / 2017, 6 хв

 

На думку головного героя фільму, він є нестерпно нудним. Тож він телефонує своїм друзям, аби дізнатися, що вони роблять у цей момент. Йому здається, усі крім нього займаються чимось цікавим, і це ще дужче його пригнічує.
 

ERLKING.jpg

ЛІСОВИЙ КОРОЛЬ

Жорж Швіцґебель

Швейцарія / 2016, 6 хв

 

Батько разом зі своїм сином їде темним лісом. Хворому хлопчикові мариться, що він бачить Лісового Короля, що одночасно лякає та приваблює його. За мотивами балади Ґете «Вільшаний Король», на матеріалі творів Шуберта та Ліста.

RUBENLEAVES_still_06.jpg

РУБЕН ІДЕ

Фредерік Сіґель

Швейцарія / 2016, 5 хв

 

Дорогою на роботу Рубена охоплюють нав’язливі думки. Чи замкнув він вхідні двері? Чи дійсно він вимкнув плиту? Творчий розум Рубена переповнюють все більш безглузді сюжети, тмяніють межі реальності та уяви…

superbia_k3.jpg

ГОРДИНЯ

Луца Тот

Угорщина / 2016, 16 хв

 

Корінні мешканці краю Гордині, у якому чоловіки та жінки живуть окремими громадами, зіштовхуються з неочікуваними змінами: уперше в історії краю виник рівноправний союз.

The End.jpg

КІНЕЦЬ

Микита Лиськов

Україна / 2016, 11 хв

 

Короткі історії про кінець світу.

Happy End.jpg

ЩАСЛИВИЙ КІНЕЦЬ

Ян Саска

Чехія / 5 хв

 

Неймовірний ланцюг несподіваних зустрічей. Чорна комедія про смерть зі щасливим кінцем, у якій зійшлися мисливці, водій трактора, танцівник диско та мрець.
 

TheBaldFuture_Image1.jpg

ЛИСЕ МАЙБУТНЄ

Поль Кабон

Франція / 2017, 6 хв

 

Бути лисим - це відстій. Усвідомлювати, що в майбутньому на тебе чекає саме це - ще відстійніше.
 

How Are You Today?.jpeg

ЯК ТИ СЬОГОДНІ?

Софі Маркататос

Велика Британія / 2016, 6 хв

 

Цей анімаційний фільм розповідає історію дружби між двома протилежностями, які усвідомили, наскільки скрутним може бути життя.
 

The Day After The Party.jpeg

РАНОК ПІСЛЯ ВЕЧІРКИ

Діяла Міюр

Велика Британія / 2016, 5 хв

 

Стривожена дівчина іде ринком Брікстона. Потроху її пам’ять та уява зливаються в єдиний потік, вони малюють хаотичні сюжети. Дівчину поглинає зловісний світ, у якому говорять риби та плачуть соняхи.

penelope.png

ПЕНЕЛОПА

Хета Яліноя

Естонія / 4 хв

 

Лунає дзвінок у двері. А всюди безлад.
 

play boys.jpeg

ГЕЙМЕРИ

Вінсент Лінен

Бельгія / 7 хв

 

У цьому фільми є все: справжні мачо, ціпочки, пухкавки, пси та тачки.
 

Panic Attack  _The Manson Girls_ ©Eileen OMeara 2K.jpg

ПАНІЧНА АТАКА

Ейлін О'Міра

США / 3 хв

 

Вам знайоме відчуття безґрунтовної паніки, думка про те, що «я залишила каву на плиті» перетворюється на «а що, якщо я народжу дитину Сатани»? Ця анімація досліджує занепокоєння та одержимість однієї жінки.

Piano_02.2.jpg

ПІАНІНО

Каспар Янсіс

Естонія / 2016, 10 хв

 

Марта тягне піаніно додому, їй це майже вдалося. Альберт уже тридцять років намагається освідчитися у кохані Паулі, йому це майже вдалося. Паула хоче відповісти йому взаємністю, їй це майжу вдалося. Комісар Кітс усе життя мріє про стрибок з парашютом, йому це майже вдалося. Мірьям хоче стати артисткою цирку, їй це майжу вдалося. Бджола намагається вилетіти крізь закрите вікно, їй це майжу вдалося.