• Синя зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря


Кіно втратило магію, контемпорарі арт викликає єхидну посмішку, грантоїдство прийшло на зміну безкорисливому ентузіазму, а театр став цинічним храмом марнославства. Пробачте, Арістотель, Тарковський і Рембрандт, але ХХІ століття запам'ятається мемами і гіфками, а іронічна програма "Art Sucks!" не дає надії на ренесанс людяності.


Hounds Omer Tobi.jpg

Гончі пси

Омер Тобі

Ізраїль / 2016, 30 хв

 

Шіснадцять років Ірис Кадош була наглядачкою експонатів музею. Одного дня виявляється, що менеджерка музею звільнилася, Ірис займає її посаду. Погіршує ситуацію один нещасний випадок, через який закрили музей, почалися розслідування. Трагічні та смішні стосунки між співробітниками музею створюють оперу маргінальних та покинутих персонажів, які шукають хоч трохи поваги в цьому світі.

For Real Tho Baptist Penetticobra.png

Реально, типу

Баптист Пенеттікобра

Франція / 2016, 14 хв

 

З ранку до ночі група підлітків зустрічається на парковці під магазином. Вони тут, щоб зняти фільм, але ми не взнаємо, про що він, ми не побачимо результат іхньої роботи.

Kommitten Gunhild Enger.jpg

Комітет

Гунхільд Енгер

Швеція / 2016, 14 хв

 

Три делегати зі Швеції, Норвегії та Фінляндії зібралися в Лапландії, щоб вирішити, які твори мистецтва повинні бути розміщені на кордоні їхніх країн. Але на них чекає сюрприз... Делегати зіштовхнулися з проблемою прийняття демократичного рішення, чи зможуть вони домовитися, аби гідно представити справжній скандинавський рух?

Stage Left Lora Mure-Ravaud.jpg

Поза сценою

Лора Мюр-Раво

Швейцарія / 2016, 13 хв

 

Цього вечора випускники школи драматургії виконують свої соло. Лола слухає неохоче, вона тут за запрошенням друга. Проте він так і не з'явився. Лола сидить на самоті в театрі, чекає. Потім світло гасне.