• Синя зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря

Найкращі короткометражні польські фільми від ZUBROFFKA - це особлива вибірка короткометражок, підготовлена #KISFF2017, яка включає в себе найкращі, на думку журі та кураторів, фільми, представлені на МФКК ZUBROFFKA. Запрошуємо Вас у захопливу подорож Польщею та її кінематографом. Сподіваємось, що за переглядом польських фільмів, що аналізують наші проблеми, переживання та звички, щасливі, сумні, іноді навіть меланхолічні миті, що відображають душі польських режисерів, вам вдасться відчути, якими насправді є поляки. Кінофестиваль ZUBROFFKA - це відкритий захід без обмежень, що поважає різноманітність та неподібність - характерні риси регіону Підляшшя, який незмінно збирає митців, відкритих СВІТУ, ЛЮДЕЙ з почуттям гумору, які шанують ПРИРОДУ та її дари. Фестиваль намагається бути платформою для обміну досвідом, ідеями та думками, що дозволить зустрічатися креативним людям Заходу та Сходу. Гостями фестивалю є творці з усіх куточків світу, як майстри своєї справи, так і початківці.


The end of the World Monika Pawluczuk.png

Кінець світу

Моніка Павлючук

Польща / 2016, 38 хв

 

Інтимний, творчий і дуже візуальний документальний фільм. У великому місті багато людей об'єднує одна проблема - самотність, вони хочуть поговорити з кимось. Дехто з них телефонує в службу екстреної допомоги 112, навіть якщо немає необхідності, інші на радіо. На цей раз темою передачі є кінець світу, передбаченого календарем Майя. Диктор запитує слухачів, що це насправді означає для кожного з них. Вони розповідають про речі, які є трагічним і болючим, а іноді незначними і кумедними.

Education Emi Buchwald.jpg

Освіта

Емі Бухвальд

Польща / 2016, 20 хв 

 

В одній початковій школі дітям сказали вивчити напам'ять вірш Юліана Тувіма "Наука". Віршовані висловлювання іноді незрозумілі, деякі слова вимагають додаткового пояснення, але батьки приходять на допомогу. На жаль, не всі метафори можуть бути пояснені однозначним чином, і поезія стикається з прозою життя, зокрема, коли по ТБ транслюють футбольний матч Легія. Хтось отримає ступінь бакалавра, хтось зазнає невдачі, проте кожен засвоїть щось з цього уроку.

Schroedinger's Dog Natalia Krawczuk.jpg

Пес Шредінгера

Наталія Кравчук

Польща / 2016, 8 хв 

 

Це коротка розповідь про певного чоловіка, жінку і собаку (а також диван). Їх дні плинуть крізь дрімоту і нудьгу. Усе змінюється, коли тварина раптово зникає. Чи є щоденний мікрокосмос лише мізерною краплею у Всесвіті, чи Всесвіт сам по собі? Цей скромний анімаційний фільм показує, як людські відносини можуть бути настільки простим і складним водночас.

three conversations on life julia staniszewska.jpeg

Три розмови про життя

Юлія Станішевська

Польща / 2016, 25 хв

 

Мати - лікар і практикуючий католик. Дочка - агностик, чиї діти народилися за допомогою штучного запліднення, протистоїть церкві. Обидві мають ряд складних дискусій. Хоча вони і пов'язані щирими почуттями, їх ідеологічні розбіжності змушують мати розриватися між любов'ю до своєї дочки і онуків та церковною догмою, а дочка потребує безумовного схвалення матері.

black tomasz popakul.jpg

Чорне

Томаш Попакуль

Польща / 2016, 14 хв 

 

Історія про двох космонавтів, замкнених на орбітальної космічної станції через ядерну війну, яка швидко пробігала знизу, на Землі . Вони втратили зв'язок із Землею, всі спроби встановити з'єднання з базою або з ким-небудь залишалися без відповіді. Усе, що вони можуть зробити зараз - це спостерігати наступні ядерні вибухи на поверхні Землі і намагатися вижити разом ...