• Червона зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

 ⬆Не забудь додати до свого календаря


KISFF говорить вам про це прямим текстом: так, насправді нікому ви не потрібні в цілому світі, крім ваших рідних. Хороша новина та, що ваші рідні теж нікому не потрібні, крім вас. Фільми програми ‘Фемілі Метрс’ говорять те саме, тільки не так буквально, і, найголовніше, не банально.

Fox Jacqueline Lentzou.jpg

ЛИСИЦЯ

Жаклін Лентзу

Греція / 2016, 28 хв

 

Афіни, Греція. Спека. Стефанос тренується під звуки репу, у той час, як його мати планує свій відпочинок. Після чергової сварки між ними, він залишається наглядати за своїми молодшими сестрою і братом, і Люсі, їхньою собакою. Люсі хвора. Літнє байдикування поміж коробок з-під піцци, підлітковий флірт і дзвінок, на котрий не відповідають. Що радикально змінить їх день, то це смерть Люсі. Проте трьох родичів очікують й інші зміни, котрі настануть, щойно Стефанос підніме слухавку. Це був останній безтурботній день їхнього життя.

The Brother Léa Triboulet.jpg

Брат

Леа Трібулє

Франція / 2016, 9 хв

 

Поки їхній брат зник, три сестри тиняються вулицями Нового Орлеана.

 

Cubs Nanna Kristín Magnúsdóttir.jpg

ДІТЛАХИ

Нанна Крістін Маґнусдоуттір

Ісландія / 2016, 19 хв

 

Самотній батько прагне виконати бажання своєї дочки та влаштувати для неї вечірку в піжамах. Проте, це виявляється значно важче, ніж він гадав.

Scris nescris Adrian Silisteanu.jpg

Писане/Неписане

Адріан Сілістеану

Румунія / 2016, 20 хв

 

Через проблеми з документами, Пардісе, 50-річний румунець, може бути розлучений зі своєю неповнолітньою донькою, яка щойно народила дитину.