• Кінотеатр Ліра (map)
  • Кінотеатр Ліра
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря

Інді Лаб - лабораторія з кіновиробництва для молодих митців започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій лабораторії учасники з усіх регіонів України працюють над монтажем короткометражних документальних фільмів. Незважаючи на те, що для деяких учасників це перший досвід режисури та монтажу, результатом їх роботи в рамках лабораторії стають 10 короткометражних документальних стрічок щороку. У перетворенні задуму на завершену короткометражну документальну стрічку авторам допомагають наставники-кінематографісти з України та США. Куратори Інді Лаб спрямовують учасників до набуття практичних знань та навичок, завдяки гнучкій учасницькій системі навчання. Спільнота Інді Лаб наразі налічує 50 молодих кінематографістів. Ця спільнота сповідує використання документального кіно як інструменту гуртування громадян з активною позицією задля вирішення гострих соціальних проблем та заохочення діалогу.


Лабораторія Інді Лаб започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій лабораторії учасники з усіх регіонів України працюють над монтажем короткометражних документальних фільмів. Незважаючи на те, що для деяких учасників це перший досвід режисури та монтажу, результатом їх роботи в рамках лабораторії стають 10 короткометражних документальних стрічок щороку. У перетворенні задуму на завершену короткометражну документальну стрічку авторам допомагають наставники-кінематографісти з України та США. Куратори Інді Лаб спрямовують учасників до набуття практичних знань та навичок, завдяки гнучкій учасницькій системі навчання. Спільнота Інді Лаб наразі налічує 50 молодих кінематографістів. Ця спільнота сповідує використання документального кіно як інструменту гуртування громадян з активною позицією задля вирішення гострих соціальних проблем та заохочення діалогу.


From the Wheel.jpg

Від колеса

Андрій Дзюня

Україна / 2017, 15 хв

 

Незважаючи на відсутність відповідної освіти, досвіду і грошей студенти вирішують будувати гоночний болід і брати участь в міжнародних змаганнях. Вони навіть уявити собі не могли скільки перешкод на них чекатиме на шляху до поставленої мети.

To the table.png

До столу! 

Анна Доброва

Україна / 2017, 15 хв

 

Молоді активісти зважуються на художній експеримент: прийти у випадково обраний двір спального району Києва та запропонувати мешканцям свої послуги, щоб урізноманітнити життя у дворі. На їхню ініціативу відгукуються найбільш небайдужі та активні представники двору – бабусі та пропонують свій незвичний творчий задум.

Експедиція.png

Експедиція

Марія Стоянова

Україна / 2017, 15 хв

 

Фільм-коробка, фільм-розкоп, фільм-схованки. Короткий екскурс в археологію сьогодення.

Снимок экрана 2017-04-01 в 11.49.40.png

Між пеклом та раєм

Славік Бігун

Україна / 2017, 15 хв

 

Заради дітей спраглі справедливості жителі-активісти колись райського місця, біля хат яких виростає індустріальний монстр, виводять на чисту воду державу в першій українській екологічній справі в Європейському суді з прав людини.

Elections that didnt happen.png

Вибори яких не було

Петро Армяновський

Україна / 2017, 15 хв

 

Погляд зсередини на роботу виборчої комісії в Донецьку навесні 2014 року. Нас захоплювали озброєні проросійські бойовики, а ми продовжували організовувати вибори президента України.

Кая.jpg

Хто таКая? 

Тетяна Дородніцина

Україна / 2017, 12 хв

 

Хто ти? Яким ти себе уявляєш? Каї 27. З чого складається життя тендітної дівчини, коли вона поет і бунтар? 

Наука переможе.jpg

Наука переможе

Андрій Литвиненко

Україна / 2017, 12 хв


Українська наука - світ де відбуваються справжні дива. Але ж яким є реальний стан речей в українській науці? За що боряться українські вчені та яким є майбутнє держави без них?

Зори Донбасса.jpg

Зорі Донбасу

Наталя Погудіна

Україна / 2017, 19 хв

Фільм складається з жіночих голосів  - голосів шахтарських жінок. Їх сповіді ведуть нас вулицями маленького містечка Червонопартизанськ, що знаходиться на тимчасово окупованих територіях України. 

The son of Dobass.jpg

Син Донбасу

Вадим Моїсеєнко 

Україна / 2017, 21 хв

 

Михалич, фермер з Луганська, дивом рятується з полону батальйону Бетмен (ЛНР). Поблизу Луганська він більше не може займатися землеробством і організовує ферму в чорнобильській зоні відчуження. Михалич садить свій перший урожай ...