• Червона зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря


Three-StepsStill-03.jpg

Три сходинки

Йозеф "Сосо" Бліадзе

Грузія / 2017, 19 хв

 

13-річна Маріам живе зі своїм батьком Резо в однокімнатній хатині, що знаходиться в дуже бідному районі Тбілісі. Вони живуть за межею бідності, змушені красти час від часу. Окрім фінансових проблем, Маріам також турбує процес її становлення як жінки й страх того, що батько може зрадити їй заради грошей.

Out of Reach Efrat Rasner.jpg

Недосяжний

Ефрат Раснер

Ізраїль / 2016, 19 хв

 

Агар працює у фотолабораторії, де вона відцифровує старі відеокасети. Вона передивляється відеокасети, які люди забули забрати. На одній з них Агар бачить молодого чоловіка, і коли вона кидається на його пошуки, її життя змінюється.

Time Capsule Jan Ijäs.jpg

Капсула Часу

Ян Іжас

Фінляндія / 2016, 22 хв

 

Бельгійський митець Луі де Кордьє купив земельну ділянку в Іспанії, серед засніжених гір Сьерра-Невада. Там Де Кортьє побудував підземну бібліотеку та банк насіння для не генетично модифікованих рослин. Незначні коливання температури та сухий клімат уповільнюють ерозію часу. Архітектура будівель черпає натхнення з мови дизайну далекоглядного Бакмінстера Фуллер.

Retrett Itonje Søimer Guttormsen.jpeg

Відречення

Ітон'є Сьоймер Ґеттормсен

Норвегія / 2016, 30 хв

 

Мандрівниця Грітт веде виснажливу боротьбу за реалізацію своїх художніх задумів. Ми спостерігаємо за нею протягом її перших тижнів перебування в Осло та помічаємо глибоку прірву між нею та її внутрішнім світом. Це фільм про відчудження, гідність та мужність.