• Кінотеатр Ліра (map)
  • Кінотеатр Ліра
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря


Основний показ програми відбудеться у п'ятницю, 21.04.17, о 18:00


Український конкурс 6. Kyiv International Short FIlm Festival. Дев'ять нових імен, дев'ять авторів, бажання яких висловитись і довіра своєму баченню були для нас пріоритетними в селекції. Всім почуттям та підходам є місце в програмі, особистим, космополітичним чи патріотичним.


Towards the Figure of Father .jpg

До фігури батька

Ліза Бабенко

Україна / 2016, 14 хв

 

"До фігури батька" це коротка експериментальна драма про хворобливу пристрасть молодої дівчини до її коханця, який старший за неї вдвічі. Після короткого роману Ігор покидає Лізу. Біль, страх та відчуження від самої себе приводять героїню до психотерапевта. 

exist.jpg

Екзіст

Анастасія Супрун

Україна / 2016, 23 хв

 

Дівчина змушена працювати прибиральницею, аби прогодувати себе та батька. Одного дня вона приходить додому після важкого робочого дня і дізнається, що її батько витратив усі гроші на біологічно активні добавки, щоб створити на цьому власний бізнес, який врятує їх від бідності. Тим самим він створює своїй дочці багато проблем.

Face Control.jpg

Фейсконтроль

Ольга Стуга

Україна / 2016, 12 хв

 

Одного вечора в Києві два двадцятирічних хлопці вирішують піти відриватися. До кінця ночі вони усвідомлять існування нерівних і, можливо, несправедливих класових стосунків, які визначають місце людини в нашому суспільстві.

KievMoscow_still_5.jpg

Київ Москва

Анна Любинецька

Україна / 2016, 24 хв

 

Брат Ренати на війні. Одного дня на роботі вона отримує завдання доглянути за молодим чоловіком, який приїхав з ворожої країни.

plach vovche.jpg

Плач вовче

Маркош Крижак

Україна / 2016, 4 хв

 

Інколи навіть випадкової зустрічі достатньо, щоб торкнутися найглибших струн душі. Навіть швидкого погляду досить, щоб зрозуміти, що світ навколо тебе ніколи не буде таким же. Й речі, які видавалися лише дурнуватою грою, просто йдучи пліч-о-пліч, негайно вростали й залишали глибокі шрами, відійшовши. Цей мультфільм про самотність, про людей, про вовків.