• Червона зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря


Додатковий показ програми відбудеться у неділю, 23.04.17, о 20:30


Український конкурс 6. Kyiv International Short FIlm Festival. Дев'ять нових імен, дев'ять авторів, бажання яких висловитись і довіра своєму баченню були для нас пріоритетними в селекції. Всім почуттям та підходам є місце в програмі: особистим, космополітичним чи патріотичним.


24_4.jpg

24

Станіслав Битюцький

Україна / 2016, 38 хв

 

Вони внутрішньо переміщені особи зі Східної України. Обом по 24, як і їхній країні. Вони залишили дім і тепер живуть у чужих квартирах. Вночі вони спостерігають життя інших, а вдень повертаються до своїх власних. Все, що в них є, — це їхні спогади та мрії.

zvezda davida.jpg

Зірка Давид

Євгеній Кошин

Україна / 2016, 16 хв

 

Дванадцятирічна дівчинка Дінка — вихованка Машону (єврейського релігійного інтернату). Хана — самотня директорка Машону середнього віку родом з Ізраїлю — докладає всіх зусиль, щоб виховати дівчат у дусі єврейської традиції й захистити їх від спокус зовнішнього світу. Одного разу Дінка, подивившись нудний другосортний фільм, закохується в голлівудського актора Девіда Тревіса — мускулистого вусатого красеня. Вона вирішує вийти за нього заміж за всіма талмудичними традиціями й пише листи в Голлівуд.

high mountain.jpg

Висока гора

Володимир Бакум

Україна / 2016, 15 хв

 

Чоловік приблизно шістдесяти років, вірменський мігрант, живе на околиці села Нова Синява. Вони з сім'єю переїхали до України, тікаючи від війни в Нагірному Карабасі. Все, що в нього є, — це мрія відновити сад як згадку про батьківщину й дочекатися сина.

ATLEASTYOUAREHERE_600px.jpg

Принаймні ти тут

Крістен Свонбек

США, Україна / 2016, 12 хв

 

Самотня українка живе в Брукліні, вона спостерігає війну, яка відбувається в її рідній країні, крізь екран комп`ютера. Вона блукає вулицями в пошуках зв`язку.