• Червона зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

 ⬆Не забудь додати до свого календаря


Фестиваль не може стояти осторонь соціальних та політичних коливань, які охоплюють світ: глобальне питання біженців, антигуманна позиція США, військові конфлікти та багаторічні невирішені конфлікти знайшли вираження у актуальнмоу короткому метрі, який буде представленно в програмі "Там де нас нема". 

Ми вважаємо необхідним нагадати глядачам фестивалю, що незважаючи на складну політичну ситуацію в Україні, війну, економічну кризу є місця в цьому світі, де людям живеться значно важче. 


A Man Returned        .jpg

Він Повернувся

Махді Флейфель

Велика Британія, Данія, Нідерланди, Ліван / 2016, 30 хв

 

Реді 26 років. Його бажання втекти з табору палестинських біженців закінчилось невдачею. З героїновою залежністю він повернувся до життя в таборі, його розривають внутрішні чвари та загроза війни з Сирією. Незважаючи на всі труднощі, він вирішує одружитися з коханням свого дитинства. Гірко-солодка історія кохання.

The Boy from H2.jpg

Хлопець з Х2

Гелен Яновскі

Ізраїль, Палестина / 2017, 21 хв

 

З часу Хевронської угоди у 1997 Хеврон, найбільше місто на Західному березіі, розділено на два сектори, Х1 та Х2. Свобода пересування дуже обмежена для палестинців у сеторі Х2, і соціальне життя у цій частині міста зійшло на нівець. Кожного дня солдати арештовують дітей за кидання каміння та інші дії. 12-річний палестинець Мухамад Буркан також живе у Х2 зі своєю великою родиною. Він один із титх хлопців, що часто вступають у конфлікт з військовими.

Where-Euphrates-and-Sava-Flow-Together_still.jpg

Там, де зустрічаються Євфрат і Сава

Андреас Маґґлі

Швейцарія / 2016, 15 хв

 

Середина лютого 2016 року, кілька днів до закриття Греко-Македонського кордону. Уздовж нього тече річка Сава – останній пункт довжелезного маршруту біженця через Балкани.

Вітання з Алеппо

Ісса Тума, Томас Вруґе, Флор ван дер Мьолен

Сирія, Нідерланди / 2016, 17 хв

 

Сирійській фотограф Ісса Тума регулярно приїздіть з Європи до свого місця народження – Алеппо. Він відвідує родичів, друзів та студентів, які й досі живуть там, для того, аби задокументувати мистецтво виживання в часи найбільшої людської драми сьогодення.