• Синя зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма короткометражних фільмів з Квебека, зібрана безпосередньо для цьогорічного KISFF, ознайомить вас із баченням світу цілого покоління фільммейкерів, за якими ми слідкуємо та яких активно підтримуємо. Квебек ще з часів зародження його кінематографічної історії славився тим, що створював кіно, несхоже на будь-яке інше. Сподіваємось, наша програма поетичного, смішного, драматичного і навіть фантастичного кіно вразить вашу уяву. Усі фільми були представлені на одному з найпрестижніших фестивалів короткого метру у Квебеці - цьогорічному МФКК REGARD. До того ж, деякі з них отримали нагороди таких кінофестивалів, як Quebec City Film Festival та монреальський Festival du Nouveau Cinémа.

Кінофестиваль REGARD нині належить до переліку міжнародних фестивалів короткометражного кіно, що визнаються на рівні Оскара. На п'ятиденному фестивалі представлені близько двохсот фільмів з більш ніж 45 країн світу, а також проходять професійні заходи для індустрії, спецпокази та вечірні концерти. Щороку, REGARD відчиняє двері для 30.000 відвідувачів. У програмі кінофестивалю як національний та міжнародний конкурси, так і особливий конкурс Короткометражних Фільмів для Молоді. Крім цього, кіноринок REGARD приваблює програмних координаторів, режисерів та продюсерів з усього світу, які прагнуть розвивати та підтримувати ринок індустрії короткометражного кіно Квебека та Канади.


mutants_01.jpg

Мутанти

Александр Дості

Канада / 2016, 20 хв

 

Літо 1996 року, початок бейсбольного сезону, після одного інциденту Кевен зостається з воістину огидним чорним оком.

anime_still_dada_mag_v001.jpg

Аніме

Арно Брісбоа

Канада / 2016, 12 хв

 

Двоє хоробрих сиріт намагаються вижити, незважаючи на те, що люди вже давно забули про них.

deux_dollars_2.jpg

Два долари

Еммануель Тененбаум

Франція, Канада / 2016, 9 хв

 

Після тижневої відпустки, Сильвія поіертається до роботи у компанії в Квебеці, де вона була зразковим працівником протягом більше ніж 15 років. Цього дня її просять взяти участь у нараді, яка виявиться неймовірно дивною.

table_sucre.jpg

День кленового сиропу

Александр Ізабель

Канада / 2016, 14 хв

 

Бернар - аскет, його рутиною є турбота про свою тяжко хвору кохану Лін. Їхній син організовує вечірку варіння кленового сиропу, що змушує Бернара заново пізнати весняне сп'яніння.

MDE_2.jpg

Моє минуле літо

Поль-Клод Демер

Канада / 2016, 14 хв

 

У Монреалі страшна спека. 11-річний Том знайомиться з Едіт, якій також 11. Незабаром він дізнається, що дівчинка приховує страшну таємницю. На зорі свого першого кохання Том втрачає невинність, це стає символом його минулого літа.

Nutag-Homeland_4.jpg

Нутаґ - Батьківщина

Алісі Теленгут

Канада / 2016, 6 хв

 

Візуальна поема, сюрреалістичний реквієм за калмиками, яких було масово депортовано владою СРСР у період з 1943 по 1957. Половина з них загинула до того, як їм було дозволено повернутися на рідну землю. Фільм, звертаючись до минулого та давно втраченого, являє собою акт протистояння суспільно-політичній ситуації у світі.

salesman.jpg

Продавець

Бенджамін Стейґер Левін

Канада / 2016, 6 хв

 

Після пробудження в дивній кімнаті, молодий чоловік опиняється в сюрреалістичному лабіринті, де переслідує свого двійника. Під час погоні він починає перетворюватися на щось нелюдське.

Photo_Fiourrer_le_feu1.jpg

Розгнітити вогонь

Фарід Кассуф

Канада / 2016, 2 хв

 

Фільм складається з уривків з книги віршів Маржолєн Бошамп. Голос, оригінальна поезія та звичайні діти як візуальне тло кінокартини.

plainandsimple_02.jpg

Просто та зрозуміло

Рафаель Уеллєт

Канада / 2016, 12 хв

 

"Просто та зрозуміло" відчиняє вікно у життя чотирьох героїв, яких об'єднує почуття самотності та єдності.