• Червона зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

Тлумачення сну із сексуальним сюжетом, залежить від того, хто і з ким бачив плотські утіхи, і яким чином це відбулося. Якщо наснилося, як займаєтеся любов’ю з чоловіком, то наяву у сім’ї буде повна гармонія. Чоловік намагатиметься заробити достатньо грошей і захистити своїх домашніх (дружину і дітей) від зайвих турбот і тривог.
— З якогось тупого форуму про секс

Cipka Renata Gąsiorowska.jpg

Пуссі

Рената Гонщьоровска

Польща / 2016,  6 хв

 

Молода дівчина кожен вечір проводить вдома на самоті. Зараз вона пестить себе, отримує насолоду, але не все йде за планом.

Neck and Neck Shaun Clark.jpg

ШИЯ ДО ШИЇ

Шон Кларк

Велика Британія / 2016,  5хв

 

Отелло та Дездемона у подружньому ліжку захлинаються сюрреалістичною чуттєвістю, яку перериває телефонний дзвінок. Поки отрута ллється з телефонної слухавки у свідомість Отелло, сутність його зазнає змін. Наслідки цього виявляються трагічними для Дездемони...

Le Plombier Xavier Seron, Méryl Fortunat-Rossi.jpg

Водопровідник

Ксав'є Серон, Меріл Фортуна-Россі

Бельгія, Франція / 2016, 14 хв

 

Том, фламандський актор, озвучує персонажів анімаційних фільмів. Сьогодні він опинився у студії, де знімають порнографічний фільм французькою мовою. Катрін, досвічена актриса, буде його партнеркою. Том буде грати водопровідника.

Le clitoris Lori Malépart-Traversy.jpg

КЛІТОР

Лорі Малепар-Траверсі

Канада / 2016,  3 хв

 

Жінкам пощастило, їм дістався орган, призначений виключно для задоволення: клітор! У цьому розважально-дидактичному нарисі розкривається його невизнана анатомія та невідома історія.

Super Sex Matthew Modine.jpg

Суперсекс

Меттью Модайн

США / 2016, 8 хв

 

85-річний професор замовляє повію на день народження. Смішна річ трапляється, коли ці двоє самотніх людей виявляють, що, незважаючи на те, скільки тобі років, життя може тебе здивувати.

Retrosexe Jean-Baptiste Saurel.jpg

Ретросекс

Жан-Батіст Сорель

Франція / 2016, 14 хв

 

2065. Група підлітків, Переконаних, що секс був кращий у давнину, вирушає на пошуки "ретросексу".

Halko Teemu Nikki.jpg

Халко

Теему Ніккі

Фінляндія / 2016, 7 хв

 

Режисер фільму хоче оголеності, але актор може показати надто багато.

Private Parts Anna Ginsburg.jpg

Особисті органи

Анна Ґінзбурґ

Велика Британія / 2015, 4 хв

 

Геніталії обговорюють мастурбацію, сексуальність і вагіни. Декілька голосів діляться своїми сумнівами й бажаннями, кожен голос візуалізований іншим мультиплікатором.

3waynotcalling_04 (1).jpg

Утрьох (Без запрошення)

Моллі МакҐлінн

Канада / 2016, 11 хв

 

Напередодні дня народження Мел вмовляє свого хлопця зайнятися сексом утрьох. Таким чином пара опиняється в незручному становищі, коли втомлений від Тіндера мілленіал намагається втручатися в їх особистий простір.