Короткий метр з найбільш теплих та літніх частин світу в серії показів Summer Shorts від #KISFF. Почнемо ми з Нової Зеландії — країни "Володаря кілець", пташки ківі та темного гумору.

Добірка короткометражних фільмів останніх років створена в кооперації з фестивалем Show Me Shorts Film Festival (Нова Зеландія) покликана познайомити тебе ближче зі здобутками новозеландського кінематографа. Серед фільмів — переможці та лауреати численних світових кінофорумів. 

Показ мовою оригіналу (англійська).

17 - 18 серпня

Кінопанорама

Пані Блек

Коли еротичний фотограф переїжджає домашню тваринку дівчинки, йому доводиться вигадати цілу історію про її зникнення.

Я іду до мами

Розлучені батьки 8-ми річного Якова одягають його в жахливий одяг, щоб здихатись один одного. Якову це не дуже подобається і він показує свою ідентичність. 


71bfd4efa8a515543b2a17126d077aa8-0-640-0-360-crop.jpg

Гельмут в’яже

Маріон і  Гельмут, друзі по листуванню, вирішують, що вони не можуть більше не бачитись, вони використовують свою пристрасть до в'язання гачком, щоб вирвати Гельмута з в'язниці.

Весняний джем

Легко бути музикантом, коли в тебе вініловий програвач на голові, а ти олень. 


Honk If You're Horny.jpg

Honk If You're Horny

Водій таксі випадково розповідає захопливу брудну історію своєму пасажиру, перетворюючи для нього поїздку в "пекельне таксі".

Home.jpg

Дім

Подорож через найбільш вражаючі та складні ландшафти Нової Зеландії для тебе.


Живильник

Що робити, якщо диявол пропонує тобі безмежний музичний талант, а на заміну просить.... трьох разове харчування.

43 000 футів

Cтатистик Джон Уїлкінс випадає з літака на висоті 43 000 футів. Він підраховує, що має рівно 3 хвилини і 48 секунд, перш ніж він потрапить на землю..