• Синя зала (map)
  • Кінотеатр Україна
  • Київ

⬆Не забудь додати до свого календаря

Пройшло п'ять років, подивимось, які фільми запам'ятались нам, і які з них пригадаєте ви. Дві добірки фільмів від команди фестивалю з любов'ю.


villaantropoff.jpg

Вілла Антропофф

Каспар Янсіс, Владімір Лешчіов

Естонія, Латвія / 2012, 15 хв

 

"Одного разу жив чоловік, поруч з ким нікого не було. Лише мрія, чудова велика мрія. Але безкраї води стали на перешкоді до здійснення його мрії. І він вирішив їх подолати. Він здобувся кінцевої мети через те завдяки своїй сміливості та наполегливості. Але чи цього він прагнув?"

person to person.jpg

Тет-а-тет

Дастін Гай Дефа

США / 2014, 18 хв

 

Чоловік прокидається після домашньої вечірки і бачить у себе на підлозі непритомну незнайомку. Він витрачає увесь день на те, щоб переконати її піти.

Mass of Men Gabriel Gauchet.jpg

Людська маса

Ґабріель Ґоше

Велика Британія / 2012, 17 хв

 

Безробітному Річардові 55 років. Він на 3 хвилини спізнився до центру працевлаштування. Згідно з правилами, співробітниця установи мусить оштрафувати його за це. Щоб не ускладнювати своє становище, Річард зважується на відчайдушний крок.

Yes, we love Hallvar Witzo.jpg

Так, ми любимо

Халлвар Вітсьо

Норвегія / 2014, 14 хв

 

Чотири покоління людей, кожне зі своїми проблемати та переживаннями, збираються в різних кінцях Норвегії, щоб відсвяткувати День Незалежності Норвегії.

RateMe2.jpg

Оціни мене

Фізал Буліфа

Велика Британія / 2015, 17 хв

 

Портрет "Коко" - дівчини-підлітка, яка надає ескорт-послуги.

Theme Park.jpg

Тематичний парк

Рісто-Пекка Блом

Фінляндія / 2015, 5 хв

 

Ви дізнаєтесь, що таке власність. Ви нікому нічого не винні. У вас усе буде. Це iсторія про повітряну кульку в торгівельному центрі.