• Синя зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Фільми програми не містять діалогів.

Усі хочуть бути не такими, як усі. А особливо в дитинстві, коли здається, що все навколо – проти. Та чи можливо це без підтримки тих, хто поряд, адже свою дивакуватість можна розділити лише з найближчими людьми.

Фільми з програми KISFF дітям – про дружбу, що підтримує та надихає. А також про прагнення бути собою, навіть коли усі обставини проти цього.

Sabaku_05.jpg
DAM! The story of Kit the Beaver.jpg

Сабаку

Марліс ван дер Вел

Нідерланди / 2016, 3 хв

 

Сабаку та його другу бику не потрібні слова, щоб порозумітися. На жаль, коли одного дня його добрий товариш помирає під променями саванського сонця, Сабаку треба знайти нового друга. Бо, зрештою, хто хоче мандрувати світом на самоті?

ГРЕБЛЯ! Історія про Бобреня на ім'я Кіт

К'єл Борсма

Канада / 2017, 13 хв

 

Енергійний Бобер Кіт вирушає в Одісею чотирма сезонами у канадському лісі, де він дізнається про співчуття, невдачі, виживання та спільноту. Особливість фільму "ГРЕБЛЯ! Історія про Бобреня на ім'я Кіт" - це оригінальна музика, написана Ерікою Прокуньєр і виконана Симфонічним Оркестром Торонто.

Birdlime.jpg
Two trams.jpg

Два трамваї

Світлана Адріанова

Росія / 2016, 10 хв

 

Щодня маленький трамвайчик та дорослий трамвай колують вулицями міста. Та одного дня дорослий трамвай зникає, тож маленький трамвайчик кидається на його пошуки. Чи зможуть вони ще хоч раз помандрувати разом?

Пташиний клей

Еван ДеРуші

Канада / 2017, 11 хв

 

Пташиний клей - це клейка рідина, яку зазвичай виготовляють з кори чи омели для відлову диких птахів. Ми спостерігаємо за пташкою, якій ледве вдається уникнути цієї пастки, проте вона все ж опиняється в клітці, оточена незнайомими звуками та геть несхожими на пташок істотами.

Undiscovered.png
The Little Bird and the Caterpillar 2.jpg

Пташеня та Гусінь

Лена фон Дьорен

Швейцарія / 2017, 5 хв

 

Маленьке пташеня живе тихе й спокійне життя на своєму дереві, аж поки не з'являється несподівана гостя. Нахабна гусінь збирається зжерти все зелене листя, яким так ніжно опікувалося пташеня. Конфронтація між героями не дає їм помітити, що хтось іще переслідує їх. Цей персонаж жадає смачнішого перекусу.

Незвіданий

Сара Ліценберґер

США / 2017, 3 хв

 

Сасквотча дуже важко сфотографувати. Але ви навіть не здогадуєтеся, чому це так.

jazzoo.jpg
Urge-still1.jpg

Спонука

П'єтер Кудізер

Бельгія / 2016, 6 хв

 

Маленьке сонечко має великі амбіції: воно прагне досягти неба.

ЗООДЖАЗ

Адам Марко-Норд

Швеція / 2016, 9 хв

 

Летючий гіпопотам у пошуках найближчого ставка. Риба за кермом, що тікає від акули. Маленька коала, яка хоче стрибати як кенгуру, та галасливий натовп надокучливих слонів, що влаштували вечірку та збурили сусідніх мавп.