• Синя зала (map)
  • 5 вулиця Архітектора Городецького
  • Київ, город Киев, 02000
  • Ukraine

⬆Не забудь додати до свого календаря

Програма демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Short Matters — це унікальний проект Європейської Кіноакадемії, який охоплює найрізноманітніші роботи молодих представників кінематографа. Він організований у співпраці з низкою кінофестивалів, які ретельно відбирали стрічки, гідні отримати премію Європейської Кіноакадемії. Цього року гості KISFF мають можливість побачити три блоки насиченої програми, яка пропонує нам ознайомитися з дивовижними історіями, що відбуваються в різних куточках світу.

 
Jannis Lenz wannabe.jpg
Moshonas young .jpg

WANNABE

Янніс Ленц

Австрія, Німеччина  / 2017, 30 хв

 

Як кроссмедійний проект, що поєднує кіно та онлайн-відео, фільм розповідає історію молодої YouTube-блогерки, яка створила власний вигаданий світ в Інтернеті, що містить у собі елементи реаліті, кастинги та порно-помсту.

Чоловіки біля свого вікна

Лук’янос Мошонас

Франція / 2017, 18 хв

 

Двоє графічних дизайнерів граються зі сканером в офісі. Вони висувають гіпотези, відкриваються один одному та настільки цим захоплюються, що не помічають дивних зображень, котрі видає машина.

 

copa-loca-Christos-Massalas-5.jpg

Копа-Лока

Крістос Массалас

Греція / 2017, 14 хв

 

Це історія про Копа-Локу — покинутий літній курорт у Греції. Пауліна полонила серце Копа-Локи. Усі люблять її, а вона любить усіх. В усіх сенсах цього слова.

love_bucsi_reka.jpg

Любов

Река Бучі

Угорщина, Франція / 2016, 15 хв

 

Три розділи фільму описують любов у далекій сонячній системі.

Laura Ferrés The Disinherited.jpg

Позбавлений спадку

Лора Феррес

Іспанія / 2017, 19 хв

 

Ця стрічка - портрет батька режисерки, у нього на очах розвалюється сімейний бізнес. Пану Ферресу 53 роки, він власник автобусної компанії. Через брак коштів чоловік змушений працювати водієм на випускних, але він не готовий втратити власну гідність.